Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Temat: Wymarzony prezent dla mężczyzny

Cytat Napisał katia77 Zobacz post
    A mój lubi wspinaczkę i jazdę na rowerze górskim ale już cały sprzęt i osprzęt ma, to co mam mu kupić?
    mój to nigdy nie ma dość prezentów związanych z rowerem. A to nowy ciuszek rowerowy, a to nowy plecak, a to bidon termiczny itd.

Ja byłbym zachwycony książkami lub koszulą jakąś.

Hejka! Mój facet ostatnio bardzo się ucieszył z kamery z projektorem Prezent trochę kosztował, ale na urodziny ukochanego mężczyzny warto wydać te kilkaset złotych Tym bardziej jeśli wiadomo że się ucieszy, a mój już zaczął filmować córeczkę która jeszcze nie wie że jest gwiazdą filmową, ale niedługo pewnie to odkryje

Skoczów
    Wpisów
    18
    a jak wygląda sprawa z projektorem? w jakich warunkach można oglądać? Myślałem nad zakupem takiej jednak bałem się, że projektor się nie sprawdzi i czekałem na opinie realnych użytkowników, może teraz się czegoś dowiem?
    ...też bym się ucieszył z takiego prezentu
    ...faceci to gadżeciaże
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Wystarczy Gładka ściana i zaciemnione pomieszczenie ogląda się nieźle chociaż nie jest to jakość jak w telewizorze

a może jakiś fajny zestaw kosmetyków wydaje mi się, że to bardzo bezpieczny i trafiony prezent dla faceta.

Cytat Napisał odetta Zobacz post
    a może jakiś fajny zestaw kosmetyków wydaje mi się, że to bardzo bezpieczny i trafiony prezent dla faceta.
    A może kopnij się w dupę z tym spamem.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

cisza przez 2 h
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    A czy to jest istotne co? ważne, że od serca

najlepszy prezent dla waszego faceta...dziewczyny nic prostszego,zaproście do domu ze dwie atrakcyjne wasze koleżanki,każcie się im seksownie ubrać a same w tym czasie wybierzcie się np.do kina....hehe

Uprawnienia