Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 314

Temat: Postanowienia noworoczne

Oj mi tez przydaloby sie te pare kilo komus oddac...tylko ze u mnie to byly postanowienia cotygodniowe i zawsze nici z tego heh ta silna wola to jakas slaba jest
    ...w życiu ważne są tylko chwile...

Cytat Napisał isabellka Zobacz post
    No obu obdzielić nie mogę bo ja bedę miała za mało;p Mogę oddać 3-4 A co do szóstki to kiedyś to robiłam. Masakra. Przez pierwsze dni nie mogłam prawie chodzić tak mnie bolały mięśnie. W końcu przerwałam bo nie czułam się na siłach. Okazało się, że jestem w ciąży A teraz po cesarce to chyba nie mogę takich ćwiczeń.

Mam jeszcze jedno postanowienie. Nauczyć się porządnie niemieckiego.
    \

z tym niemieckim to podziwiam chodź z drugiej strony nie masz wyjścia ja nie cierpie niemieckiego w szkole to zawsze miałam z nim problem

Zadbać o siebie!
    1. Nie palić
    2. Zdrowa dieta
    3. Ruch

Postanowienia jak większość w tym wątku

krilady.
    Guest
    Mi się podobają postanowienia isabellki, a właściwie adnotacje......"to może się nie udać, to na pewno się nie uda, to się powinno z pewnością udać" - hehe, grunt, że postanowienia są!

Ja mam w planie schudnąć jakieś 12kg! Oczywiście z pomocą kogoś od ćwiczeń i diety

Co roku coś postanawiam i jak do tej pory przynajmniej połowa listy jest zrealizowana To mój sukces
    Więc postanawiam:
    1. Zrealizować (zgodnie z tradycją) przynajmniej połowę poniższej listy
    2. Rzucić palenie, albo przynajmniej ograniczyć
    3. Znaleźć więcej czasu dla dzieci
    4. Mniej pracować, bo pracoholizm to choroba
    5. Dbać o siebie (kosmetyczka, fryzjer, paznokcie, basen, rower)
    6. Być wyrozumialsza dla otoczenia i mniej krytyczna
    7. Nauczyć się cierpliwości
    8. Zrobić przegląd techniczny nie samochodu, ale .... własny

Na pewno do Nowego Roku mi jeszcze coś wpadnie do łebka - spiszę więc na karteluszce do wykreślania

Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    \

z tym niemieckim to podziwiam chodź z drugiej strony nie masz wyjścia ja nie cierpie niemieckiego w szkole to zawsze miałam z nim problem
    Ja też No ale mus to mus. W końcu muszę zacząć mówić lepiej a nie ciągle w stylu "kali ma , kali da".

Postanowienie "słodyczowe" wzięło w łeb póki co...a wszystko przez pyszne czekoladki, które dostałam w prezencie.

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Mi się podobają postanowienia isabellki, a właściwie adnotacje......"to może się nie udać, to na pewno się nie uda, to się powinno z pewnością udać" - hehe, grunt, że postanowienia są!
    Heh znam swoja super silną wolę
    Cierpliwość zbiera róże

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Mamy trzeci dzień nowego roku..... jak tam Wasze postanowienia?

no hm jak na razie powoli ale juz zaczęła sie realizacja codziennie do przodu przynajmniej u mnie

no ja tez w sumie jakos po malu do przodu np w strone slubu i szukam pracy nowej musze zmienic bo tamta strasznie wykanczai marne grosze...

Uprawnienia