Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: 1%

a to sprytny program, ale Meganka jeszcze bardziej
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    I przez to jeszcze szczególniej dziękuję megance w imieniu moich znajomych

dziękuję drobiazg fajna z niej dziewczynka
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

krilady.
    Guest
    Ja również przekazałam 1%

Jak ktoś jeszcze się musi rozliczyć - niech nie omija tej rubryczki

a ja dopiero ostatnio złożyłam korektę, a miało być szybko i sprawnie
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

A ja jak zwykle czekam na ostatnią chwilę, bo muszę uzupełnić dokumentację. Porażka. Nie cierpię księgowości.

Wolę poezję

Trzeba się nie rozliczać... A jak co to będą zdzierać mandat z rozliczenia. Ale jak się kilkanaście lat po kolei nie będziemy rozliczać to i tak nie ściągną. W ogóle to walić system

ten jeden procent i tak nie idzie z naszej kieszenie tylko z zapłaconego przez nas podatku, więc dodatkowo nic nie koesztuje a może komuś pomóc

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał marekm80 Zobacz post
    ten jeden procent i tak nie idzie z naszej kieszenie tylko z zapłaconego przez nas podatku, więc dodatkowo nic nie koesztuje a może komuś pomóc
    Z naszej kolego, z naszej! Strona rządowa (bez wzgledu na opcje) zawsze powie, że to są pienieadze państwowe! Nie! To są nasze pieniądze! Oddane pod przymusem w postaci daniny publicznej. Jakas danina musi byc, ja tego nie kwestionuje. Ale nadal są to nasze pieniadze. Państwo nie posiada własnych pieniedzy.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Z naszej kolego, z naszej! Strona rządowa (bez wzgledu na opcje) zawsze powie, że to są pienieadze państwowe! Nie! To są nasze pieniądze! Oddane pod przymusem w postaci daniny publicznej. Jakas danina musi byc, ja tego nie kwestionuje. Ale nadal są to nasze pieniadze. Państwo nie posiada własnych pieniedzy.
    Eh, chyba za dużo Grantsa. Treść podtrzymuję, ale jakoś mi to, po przeczytaniu, Krzysiem trąci

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Treść podtrzymuję, ale jakoś mi to, po przeczytaniu, Krzysiem trąci
    A bo widzisz, już to kiedyś pisałem i powtórzę raz jeszcze: ja jestem jak wirus, rozprzestrzeniam się szybko i w mgnieniu oka opanowuję umysł oraz zawłaszczam wyobraźnię każdego kto miał ze mną do czynienia. Najpewniej właśnie dlatego swój styl wypowiedzi podświadomie wzorujesz na moim

A tak na poważnie, bardzo pochlebia mi to, że nieustannie myślicie z warzonkom o mnie i niemal w każdym temacie próbujecie wtrącić coś na mój temat, ale ja nie przywykłem do roli celebryty i bardzo uprzejmie proszę abyście poszukali sobie innego idola.

- - - Dopisano - - -

P.S. Wiem, że to trudne, ale uwierz mi, że da się .
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Uprawnienia