Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: 1%

Ja również przekazuje 1% podatku dzieciom tylko, że są to polskie dzieci z krajów byłego ZSRR.
    Organizacja która się Nimi zajmuje to Expatria http://www.1procentdzieciom.pl
    I jest ona jedną jaką znam, która zajmuje się właśnie dziećmi z Kresów.
    Są to dzieci które zapadły na różne ciężkie choroby, schorzenia. Nasza pomoc jest Im niezbędna żeby mieć szansę na leczenie w naszym kraju i powrót do zdrowia. Dlatego zachęcam do pomocy naszym dzieciom z Kresów.

Ja wykorzystałem w poprzednim roku darmowy program PIT i przekazałem swój 1% na wrocławską Fundację Rosa. Przekazujecie swój 1% na OPP z waszego regionu, czy na te fundacje, które według was potrzebują waszego wsparcia i działają rzetelnie?

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Jak mogłem to przekazywałam 1% podatku na organizacje wspierająca osoby niepełnosprawne, teraz niestety nie mogę
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 06-03-2012 o 00:19

Ja co roku przekazuję gdzie indziej. Przed wypełnieniem pitu szukam miejsca gdzie najbardziej warto, bądź gdzie najbardziej potrzebują.

Skoczów
    Wpisów
    18
    wszędzie są potrzeby.
    w zależności od zarobków nasz pula i tak nie jest za wysoka. Możemy się chyba poczuć trochę jak np. burmistrz albo premier ...kasy mało a wszyscy potrzebują ...i komu tu dać żeby nie urazić innego potrzebującego? ciężka sprawa

OSP Wiślica dziękuje za wpływy z 1%-ta w wysokości 381zł (jak dobrze pamiętam ) ...co to jest taka kwota na ich potrzeby?

Ja już przekazałem na chore dziecko znajomych
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

krilady.
    Guest
    Ja proszę w imieniu znajomego mojego męża o wsparcie http://www.robert.nstrefa.pl/julka-marzec.pl/

ja w tym roku przyłączyłam się do akcji charytatywnej w$p1erajmy hosp1cja i swój 1 % przekazałam właśnie na taką placówkę, która opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi, uważam, że tam zostanie to na pewno dobrze spożytkowane

Ja zazwyczaj wspieram różne organizację, jednakże w tym roku wesprę brata kolegi. Chłopak ma raptem 20 lat, całe życie przed sobą i jest ciężko chory na stwardnienie rozsiane.

W celu umożliwienia przekazania 1% podatku na leczenie i rehabilitację Daniela utworzono specjalne subkonto w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego, w ramach Programu Leczenia i Rehabilitacji „Mam szansę”.
    Aby przekazać 1% podatku należy po wyliczeniu kwoty podatku, w rubryce zatytułowanej „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” wpisać KRS: 0000083356 a w rubryce „Informacje uzupełniające” należy wpisać: „Mam szansę: Daniel Żuława”.
    Przekazywana kwota nie może przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
    Możliwe jest również przekazywanie darowizn na nr konta: 51 2130 0004 2001 0405 6198 0002, koniecznie z dopiskiem: „PLiR Daniel Żuława”.
    Środki gromadzone na subkoncie Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego mogą być wydatkowane jedynie na zakup leków, sprzętu ułatwiającego poruszanie się oraz na rehabilitację Daniela.

Ja przekazałam Stowarzyszeniu Pomocy Wzajemnej Być Razem.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Prośba znajomego.....
    Slajd1.jpgSlajd2.jpg

Uprawnienia