Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: 1%

Nigdy tego nie robiłam, ale w tym roku mam zamiar przekazać ten 1%

ja już przekazałam
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mam pytanie, czy ktoś wysyłał PIT-y drogą elektroniczną?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja. W zeszłym roku. W tym roku olewka na maksa i nie wysyłam żadnego pitu niech się pałują

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Ja. W zeszłym roku. W tym roku olewka na maksa i nie wysyłam żadnego pitu niech się pałują
    Jak to wygląda trzeba się rejestrować? czy wysyłasz normalnie do skarbówki, na jaki adres mailowy? trzeba się pytać bo jak się nie będę pytał to nic nie będę wiedział
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakładasz konto na jakiejś stonce co oferują tekie rozliczenia online wypełniasz okienka i wysyłasz.

krilady.
    Guest
    Ja ściągałam program e-deklaracje z urzędowej strony, wypełniałam i też bezpośrednio mi posyłało - jakoś tak, jak dobrze pamiętam. W tym roku jeszcze się nie rozliczałam...

Mnie rozlicza znajoma księgowa. W tym roku po raz trzeci przekażę ten 1% na rzecz potrzebujących (po co to oddać skarbowi Państwa? mało mają?!). W tym roku przekazuję procencik znajomemu:
    http://fundacjanadzieja.com/pl/podopieczny/110.html
    Bardzo sympatyczny facet. Uległ w zeszłym roku masakrycznemu wypadkowi samochodowemu i przeżył, mimo iż lekarze dawali mu 1% szans na przeżycie... Pieniądze zbiera na protezę ręki, którą w tym wypadku stracił.

Jak się wysyła PIT drogą elektroniczną to wszystkie te kwoty trzeba sobie samemu obliczyć czy program robi to za Ciebie?

Program sam liczy. Zaznaczasz tylko odpowiednie opcje. Tylko z tym 1% trzeba uważać. Niektóre programy same wpisują nip czy krs gdzie ma być przekazany i nie da się tego zmienić. Z racji tego, że my Wam program to Wy nam 1% A w niektórych się da.

Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Program sam liczy. Zaznaczasz tylko odpowiednie opcje. Tylko z tym 1% trzeba uważać. Niektóre programy same wpisują nip czy krs gdzie ma być przekazany i nie da się tego zmienić. Z racji tego, że my Wam program to Wy nam 1% A w niektórych się da.
    no właśnie, mi nie chciało zmienić krs-u dlatego wydrukowałam, zmieniłam dane z parafką i zaniosłam do US

Chyba w każdym programie jest opcja e-deklaracje ale się nie orientuję do końca
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Uprawnienia