Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 169

Temat: nauka dodawania i zdjęcia

---------- Post dodany o 10:22 ---------- Poprzedni post dodany o 10:20 ----------

---------- Post dodany o 10:23 ---------- Poprzedni post dodany o 10:22 ----------

no i d.. nic nie dodaje jak usunełam ten znacznik to sie chyba pobawie dłuzej ehh

---------- Post dodany o 10:27 ---------- Poprzedni post dodany o 10:23 ----------

[IMG]http://demotywatory.pl/3660870/Donek-przej*bales-sobie-u-trzech-najliczniejszych-grup-w-Polsce[/IMG]

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Może źle kopiujesz zdjęcia. Trzeba skopiować adres URL we właściwościach obrazka....

---------- Post dodany o 10:31 ---------- Poprzedni post dodany o 10:29 ----------

no nie wczorej tak samo filmiki kopiowałam i dodawało nie rozumiem tego

---------- Post dodany o 10:31 ---------- Poprzedni post dodany o 10:31 ----------

http://mainhg.demotywatory.pl/upload..._Acura_500.jpg

krilady.
    Guest
    Ja kopiuje normalnie w pasku...

Wpisów
    40
    Ale zdjęcia nie wklejasz w tej samej ikonce? Do zdjęć jest ta Insert Image....

dobra ostatnia próba bo kurcze zaraz pomyslicie ze blondynka jestem

krilady.
    Guest

Hihi, nie poddawaj się

---------- Post dodany o 10:35 ---------- Poprzedni post dodany o 10:35 ----------

Oooo, udało Ci się! Super!

iwi dzięki z ta podpowiedzia we właściwosciach na to bym nie wpadla zawsze wszędzie normalnie kopiowałam w pasku i wklejałam a tu na ox sie tak nie da musze własciwosci otwierać itd ale sie udało co ja bym bez was zrobiła

Wpisów
    40
    Postawisz kilka flaszek i będziemy kwita

---------- Post dodany o 11:19 ---------- Poprzedni post dodany o 11:18 ----------

dla iwi mam nadzieje że lubisz

Uprawnienia