Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Przyciemnianie szyb !!:)

Przyciemnianie szyb !!:)

Witam wszystkich mam pytanie
    Gdzie mozna fajnie i za dobre pieniadze przyciemnic szyby w aucie ?;p

na starym targowisku w Skoczowie polecam pełna profesjonalka znajduje się zaraz po prawej stronie jak się zjedzie z ronda...
    Ostatnio edytowane przez audiofil8 ; 11-01-2012 o 20:04

Cytat Napisał audiofil8 Zobacz post
    na starym targowisku w Skoczowie polecam pełna profesjonalka znajduje się zaraz po prawej stronie jak się zjedzie z ronda...
    A to dalej tam jest? Bo mi się zdało, że już ni..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

witam.Informacja błędna.Stare targowisko jest za bankiem spółdzielczym (obecnie Plac targowy). Firma ta znajduje się za firmą CYGANEK.

---------- Post dodany o 20:08 ---------- Poprzedni post dodany o 20:07 ----------

a dokładnij na świńskim targu

zanim przyciemnisz sobie szyby w swoim ukochanym mobilu zapoznaj sie z warunkami technicznymi żebyś później nie płakał za DR pozdrawiam

zanim przyciemnisz sobie szyby w swoim ukochanym mobilu zapoznaj sie z warunkami technicznymi żebyś później nie płakał za DR pozdrawiam
    a z czym się tu zapoznawac,przednich bocznych i czołowej nie można przyciemniać bo praktycznie każde auto ma już fabrycznie szybę o dopuszczalnych 70% przepuszczalności światła a tylne boczne i tylną to sobie można nawet zamurować i dowodu nikt nie wezmie

cezark - zamurowć powiadasz a żyj sobie w błogiej nieświadomości nie mam ochoty na walenie głową w mur

boczne tylne i tylną możesz mieć przyciemnione najciemniejszą folią i żaden gliniarz ci za to dowodu nie zabierze,nawet na przeglądzie ci słowa nie powiedzą bo jest do dozwolone....przyciemnij przednie a zwiną ci dowód przy pierwszej kontroli,takie sa fakty

boczne tylne i tylną możesz mieć przyciemnione najciemniejszą folią i żaden gliniarz ci za to dowodu nie zabierze,nawet na przeglądzie ci słowa nie powiedzą bo jest do dozwolone....przyciemnij przednie a zwiną ci dowód przy pierwszej kontroli,takie sa fakty
    Zgadza się. Sama musiałam zrywać przy .. egh.. panach policjantach .. folię z przedniej szyby kierowcy. Pasażera mi podarowali widząc jak się męczę z tą jedną ale obiecałam, że zrobię to w domu

ok nie zabiorą dowodu bo mają to gdzieś a na przeglądzie im to lata, sa dwa pola widzenia kierowcy 180 stopni od oparcia fotela kierowcy tj. szyba przednia i szyby przednio-boczne Drugie pole widzenia to szyba tylna. Szyby obu pól widzenia zabbrania się oklejać folią przyciemniającą, z wyjątkiem szyby tylnej kiedy pojazd jest wyposażony w prawe i lewe lusterko zewnętrzne.
    Co do pozostałych szyb warunki techniczne nie wypowiadają się.Jednakże nalezy pamiętać o HOMOLOGACJI każda szyba nawet ta tylno boczna jest homologowana i kiedy ingeruje sie w przepuszczalność światła tej szyby to ingeruje się w jej homologację tym samym należy zatrzymac DR i pojazd skierowć do SKP. I jeszcze jedno zakładając folie na szybach innych niż przednie i przednio-boczne należy pamiętać o obowiązku posiadania zaświadczenia potwierdzającego certyfikat stosowania tej folii na szybach. Zaświadczenie wydaje zakład który montuje daną folie na szybach samochodu. Warto o to zapytać w zakładzie przed założeniem folii. Bo potem może być płacz i zgrzytanie zębów. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez knyps ; 09-03-2012 o 08:00

Uprawnienia