Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Niewyraźne zdjęcia Sony Xperia F3111 White

Hybrid View

Niewyraźne zdjęcia Sony Xperia F3111 White

Witam zakupiłem nowy telefon model jak w opisie i po miesiącu zaczął mi robić niewyraźne zdjęcia jakby miał słabą ostrość chodzi mi o tylny aparat który ma 13pix. Nie wiem w czym stał się problem czy w ustawieniach czy wina aparatu , telefon jest na gwarancji , proszę o pomoc , żadnej foli nie ma na soczewce lub brudu , czasami na 20 zdjęć jedno wyjdzie w miarę ok ale w porównaniu z telefonem Samsung Galaxy s6 to.jest przepaść to.moje zdjęcia wyglądają jak robione starym eriksonem 😀

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Skoro jest gwarancja to zanieś do salonu, tam Ci wymienią lub naprawią. Ja miałem soniaka i byłem bardzo zadowolony.

Wiem ale jestem tydzień bez telefonu a może to tylko wina ustawień lub oprogramowania może ktoś miał taki przypadek

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał wilk181 Zobacz post
    Wiem ale jestem tydzień bez telefonu a może to tylko wina ustawień lub oprogramowania może ktoś miał taki przypadek
    skoro na dzwadzieście fotek jedna jest dobra to raczej wymiana fonika tylko pozostała. Przywróć ustawienia fabryczne, ale to nic nie pomoże, obym się mylił.

Kajów koło Gdziejowa
    Może objektyw je zamaraszóny ?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia