Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Szukam pasków.

Hybrid View

Cieszyn
    Wpisów
    2

Szukam pasków.

Witam. Szukam kpl. pasków (3 szt.) do projektora produkcji radzieckiej Łucz 2 (Lucz 2). Przekopałem net i nic nie znalazłem. Może ktoś ma wiedzę gdzie szukać albo może ktoś posiada takie paski. Pomocną może być również informacja jakie ich są rozmiary. Digitalizacja posiadanych przeze mnie filmów nie wchodzi w grę.

Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 07-07-2017 o 16:22
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Musisz pytać po serwisach, a jak nie to gruba dętka najlepiej z traktora, odpowiednio wytnij pasek i śmigaj.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Musisz pytać po serwisach, a jak nie to gruba dętka najlepiej z traktora, odpowiednio wytnij pasek i śmigaj.
    Pytałem. Jeśli chodzi o wycięcie z dętki to nie jest to taka prosta sprawa jak by się mogło wydawać. Każdy z trzech pasków ma inny rozmiar. Naciąg musi też być odpowiedni ale serdecznie dziękuję Ci za podpowiedź.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Kajów koło Gdziejowa
    Przeszukaj złomowiska, może coś znajdziesz.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Widziałem na OLX kilka sztuk takich projektorów, w cenach ok 40-100zł. Może warto podzwonić i popytać o ich stan. Zakupić jakiś kompletny z paskami i mieć go na części.

Ja robiłam jesienią porządek u mojego dziadka i właśnie taki projetor Lucz 2 w idealnym stanie wyrzuciłam na śmietnik.��

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał mariolka_19 Zobacz post
    Ja robiłam jesienią porządek u mojego dziadka i właśnie taki projetor Lucz 2 w idealnym stanie wyrzuciłam na śmietnik.😠
    Szkoda że nie do lasu, bo na pewno jeszcze by tam był w idealnym stanie, czasami tak jest że coś człowiek wyrzuci i na drugi dzień by to się przydało, ale nie wszystko można trzymać w domu bo byśmy się zagracili, ja butelki po piwie też wyrzucam do kosza bo szkło jest bardzo ciężkie i nie chce mi się ich nosić na wymianę, poczekam jeszcze roczek i już nie będe musiał chodzić po piwo.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał mariolka_19 Zobacz post
    Ja robiłam jesienią porządek u mojego dziadka i właśnie taki projetor Lucz 2 w idealnym stanie wyrzuciłam na śmietnik.��
    Ale jesteś durny
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia