Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Bryndza

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Móm pytani ,

kaj kupić dobróm bryndze? Chodzi mi o to żeby była to bryndza z zawartością mleka owczego np: 40-60% a reszta krowiego.
    Taką bryndze sprzedawał do niedawna LIDL, ale już nie sprzedaje. W niektórych sklepach można kupić, ale 100% z krowiego mleka a to już nie to.
    Ktoś coś ?
    ja kupuje jak jestem w Cieszynie w Sparze na Stawowej jest dobra i w dobrej cenie 24,50 polecam

Brynda

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    W skoczowie na targu kupisz, lub w bielsku, czwartki i soboty.
    A w Cieszynie też na targu kupisz! W piątek kupiłam w Lewiatanie w Hażlachu na wagę jechałam przez Zamarski( od Cieszyna) ,szkoła na lewo a sklep na prawo. Tam też maja dobry chleb i bułki z Kończyć Wielkich.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Dziś byłem w czeskim cieszynie na rynku, tam też jest bryndza w cenie 29 koron za 100 gram, nastepny taki targ na rynku za miedzą 16 listopada. Pojechałem po kalwados a kupiłem bryndzę
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Pamiętajcie że bryndza bryndzy nierówna. Mi chodzi o bryndze z jak największą ilością (procentowo) sera owczego.
    Podkarpackej która jest w sklepach nie da sie jeść (100% z mleka krowiego) , jest sądecka z zawartością 5% sera owczego i jest dużo lepsza, ale tak pół na pół byłaby optymalna.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Za miedza na rynku była babeczka ze słowacji, nie pytałem ile % mleka owczego ma bryndza, bo ja pepikom nie wierzę. Kalwados ma 50% alkoholu i z tym się zgadzam

Uprawnienia