Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Meczet w Cieszynie

Cytat Napisał euroislam Zobacz post
    O muzulmanach. Skąd mam znać ich nazwiska. Podalem ci fakty historyczne. Jak się z tym nie zgadzasz to podaj kontrargument. Urzetelnij go. Dziecinada.

A ja jestem Polakiem.
    Stary, faktem historycznym jest bitwa pod Grunwaldem. Jej przebieg, strony, nazwiska, liczby. Tablica Mendelejeva. Teoria względności. To są fakty. Ty prezentujesz niczym niepodparte rewelacje tak jakbym powiedział, że na księżycu lądował w 1230 Polak ale nazwiska nie podam, bo skąd mam je znać ale to fakt historyczny. Nie mów że nie kumasz.

Przecież nie pytam o narodowość
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Stary, faktem historycznym jest bitwa pod Grunwaldem. Jej przebieg, strony, nazwiska, liczby. Tablica Mendelejeva. Teoria względności. To są fakty. Ty prezentujesz niczym niepodparte rewelacje tak jakbym powiedział, że na księżycu lądował w 1230 Polak ale nazwiska nie podam, bo skąd mam je znać ale to fakt historyczny. Nie mów że nie kumasz.

Przecież nie pytam o narodowość
    Nie znam nazwisk tych geniuszy. Skończyłem zarządzanie i nie wiem wszystkiego. Ty z pewnością wiesz. Chętnie posłucham (poczytam). Bo krytykować wszystko i wszystkich jest typowym internetowym trollingiem. Nie posadzam Cię o to więc dawaj. Nawet odpłatnie, bo temat mnie interesuje.

P.S. Arabowie wznaczyli nawet średnicę Ziemi.
    Ostatnio edytowane przez euroislam ; 14-10-2017 o 09:30

Sprawa prosta i logiczna:wchodzisz w nasz krąg cywilizacyjny uznajesz nasze zasady. I vice versa:jadę do ZEA MUSZĘ uznać ich zasady. Koniec i kropka.Jeśli ja nie chcę tego uznać nie jadę,nie akceptuję. Dlaczego Arabowie,sąsiedzi,muzułmanie(choć jedni szyici a drudzy sunnici)nie przyjmują uchodźców ze Syrii?A warunki komfortowe mają...a Ty chcesz nas chrześcijan przekonać że MY mamy obowiązek?Heh szukaj pomocy wśród swoich! Meczet zgodnie z prawem możesz sobie budować. Tylko pamiętaj że religia ma być w kościele(meczecie) i to zgodna z OBOWIĄZUJĄCYM w Polsce PRAWEM!Większość może nie wie(i Ty chyba też) ale od lat 90 przyjęliśmy setki tysięcy muzułmanów.Narodowości czeczeńskiej,dagestańskiej itp. i daliśmy radę... A ile chrześcijan przyjęli muzułmanie...?Chasydów...? Oczywiście żywych...
    Reasumując,zapraszamy każdego ale proszę przyjąć nasze zasady współżycia społecznego!

- - - Dopisano - - -

nie chasydów a jazydów :-)

Bez osiągnięć kalifatu, w tym Al-Andalus w dziedzinie matematyki oraz mechaniki, nie byłoby Leonarda DaVinci i renesansu. Muzułmańscy astronomowie nie mają sobie równych.
    Fakty historyczne jak po choooju. Historia w wydaniu po zarządzaniu. Weź zadaj sobie odrobinę trudu i zweryfikuj dane zanim zaczniesz je bezmyślnie powielać z innych propagandowych stron.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Fakty historyczne jak po choooju. Historia w wydaniu po zarządzaniu. Weź zadaj sobie odrobinę trudu i zweryfikuj dane zanim zaczniesz je bezmyślnie powielać z innych propagandowych stron.
    Nie klikam po linkach, bo pewnie o to chodzi, żeby nastukać odsłon, ale kiedy zobaczyłem ten cytat na forum od razu przyszedł mi na myśl filmik, który widziłem kiedyś w necie: Muzułmanie: Mikołaj Kopernik się mylił
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

przeszkadzał by mi i to bardzo ...dziś meczet a jutro nie wyjde na ulicę,bo mi szariat wprowadzicie...nie zgadzam się i już

Uprawnienia