Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Meczet w Cieszynie

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Gdyby takim była to by uchodźców przyjmowała
    Ile ukraińców przyjęła?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał euroislam Zobacz post
    Dlaczego?
    Bo współczesny islam postrzegany jest jako religia krwawa, bezprecedensowa i nieszanująca europejskich norm obyczajowych.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Ile ukraińców przyjęła?
    Nie wiem, ale nie o tych uchodźcach mowa, po za tym ukraińcy nie są niebezpieczni, co najwyżej po pijoku autami jeżdżą i sie rozbijają.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Bo współczesny islam postrzegany jest jako religia krwawa, bezprecedensowa i nieszanująca europejskich norm obyczajowych.
    Z naciskiem na "jest postrzegany".

Gdyby nie Islam to Europa byłaby w bardzo nieciekawym stanie...

https://euroislamblog.wordpress.com/...slam-a-europa/

Kajów koło Gdziejowa
    https://euroislamblog.wordpress.com/...slam-a-europa/

Ty koleś, wyczytolech taki coś i móm doś

"Podczas gdy reszta Europy pogrąża się w mrokach średniowiecza Al-Andalus rozkwita pełnym blaskiem!

Medycy opracowują rewolucyjne procedury diagnostyczne i przeprowadzają zabiegi stosowane do czasów nowożytnych. Maurowie poznają układ krwionośny 300 przed tym zanim jego odkrycie przypisał sobie jakiś Anglik*. Bez osiągnięć kalifatu, w tym Al-Andalus w dziedzinie matematyki oraz mechaniki, nie byłoby Leonarda DaVinci i renesansu. Muzułmańscy astronomowie nie mają sobie równych. Pory modłów, położenie Mekki i święta religijne trzeba wyznaczać za pomocą gwiazd. Muzulmanie doprowadzili do perfekcji sztukę nawigacji. Bez niej Columb nie o odkryłby Ammeryki!"

Ja dodam od siebie że gdyby nie islamiści to nie byłoby II wojny światowej , islamiści wymyślili silnik Diesla, żarówke a rakiety V2 nie Wernher von Braun tylko Abdul Abdualabada budował.
    Odnosze wrażenie że wasze pierdziochy pachną a gówno się błyszczy, moje też ale ino jak se świńską golonke zjem.

mniam, mniam

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Czy przeszkadzały komuś maĺy meczet na obrzeżach Cieszyna?
    Ależ buduj sobie co chcesz, to jest sprawa pomiędzy Tobą, a obowiązującym w Polsce prawem i urzędnikami, którzy zgodnie z literą tego prawa wydają Ci pozwolenie. Jeżeli takowe otrzymasz droga wolna. Ja nie zwrócę nawet na to uwagi (chyba, że wybudujesz jakieś godne uwagi dzieło architektury, to przyjdę obejrzeć), pod warunkiem jednakowoż, że budynek i ludzie wokół niego skupieni nie będą w żaden sposób utrudniać mi życia, tudzież (ci ludzie) włazić w nie z buciorami.

Obawiam się jednak, czytając chociażby twoje wywody na temat naszego szacunku do kobiet, że powyższy warunek nie zostanie spełniony.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 13-10-2017 o 10:14
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Z naciskiem na "jest postrzegany".
    Z naciskiem, bo daleki jestem od tezy, że JEST. Nie mam własnej opinii.

Nie mniej pewna osoba z mojej rodziny w wyprawie rowerowej do Afryki w latach 80 opowiadała różne historie o spotkaniach z arabami i często nie były to historie o pokojowo nastawionej społeczności. W Maroku, Tunezji i Algierii mieli różne przygody podczas których przed prawdopodobną śmiercią (m.in. przez zbiorowe ukamienowanie) obroniła ich tylko zimna krew i broń palna. Arabom zdarzało się sięgać po nóż i tchórzowsko atakować dopiero po odwróceniu się plecami. Złamana zasada obyczajowego targowania się z arabskim sprzedawcą mogła skutkować pobiciem lub śmiercią.
    Szacunek do kobiet to też problematyczna kwestia. Z opowieści pamiętam facetów na koniach lub osłach którzy jechali przodem, a za nimi w odpowiedniej odległości wyrażającej szacunek szły dopiero żony z bagażami.

W linku który podałeś brakuje CHOCIAŻBY nazwisk osób o których ten tekst mówi. Jest kompletnie nierzetelny.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Z naciskiem, bo daleki jestem od tezy, że JEST. Nie mam własnej opinii.

Nie mniej pewna osoba z mojej rodziny w wyprawie rowerowej do Afryki w latach 80 opowiadała różne historie o spotkaniach z arabami i często nie były to historie o pokojowo nastawionej społeczności. W Maroku, Tunezji i Algierii mieli różne przygody podczas których przed prawdopodobną śmiercią (m.in. przez zbiorowe ukamienowanie) obroniła ich tylko zimna krew i broń palna. Arabom zdarzało się sięgać po nóż i tchórzowsko atakować dopiero po odwróceniu się plecami. Złamana zasada obyczajowego targowania się z arabskim sprzedawcą mogła skutkować pobiciem lub śmiercią.
    Szacunek do kobiet to też problematyczna kwestia. Z opowieści pamiętam facetów na koniach lub osłach którzy jechali przodem, a za nimi w odpowiedniej odległości wyrażającej szacunek szły dopiero żony z bagażami.

W linku który podałeś brakuje CHOCIAŻBY nazwisk osób o których ten tekst mówi. Jest kompletnie nierzetelny.

1. Przejazd przez Belfast w latach 80 też nie należał po przyjemnych.
    2. Jakich nazwisk.
    3. Tylko 1/3 muzułmanów to Arabowie.

2. Nie zadawaj głupich pytań. Np. drugi akapit, mechanika, astronomia i matematyka. O kim mowa?
    3. A Ty jesteś kto?

2. Nie zadawaj głupich pytań. Np. drugi akapit, mechanika, astronomia i matematyka. O kim mowa?
    3. A Ty jesteś kto?
    O muzulmanach. Skąd mam znać ich nazwiska. Podalem ci fakty historyczne. Jak się z tym nie zgadzasz to podaj kontrargument. Urzetelnij go. Dziecinada.

A ja jestem Polakiem.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Ależ buduj sobie co chcesz, to jest sprawa pomiędzy Tobą, a obowiązującym w Polsce prawem i urzędnikami, którzy zgodnie z literą tego prawa wydają Ci pozwolenie. Jeżeli takowe otrzymasz droga wolna. Ja nie zwrócę nawet na to uwagi (chyba, że wybudujesz jakieś godne uwagi dzieło architektury, to przyjdę obejrzeć), pod warunkiem jednakowoż, że budynek i ludzie wokół niego skupieni nie będą w żaden sposób utrudniać mi życia, tudzież (ci ludzie) włazić w nie z buciorami.

Obawiam się jednak, czytając chociażby twoje wywody na temat naszego szacunku do kobiet, że powyższy warunek nie zostanie spełniony.
    Nie bój żaby , nikt ci nie będzie przeszkadzał
    Ostatnio edytowane przez euroislam ; 13-10-2017 o 13:39

Uprawnienia