Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Zabudowa tarasu ,zimowy ogród

Zabudowa tarasu ,zimowy ogród

Czy może ktoś polecić jakąś firmę która wykona zabudowę tarasu ( ogród zimowy )okolice Cieszyna ,Ustronia .

Czy nikt na tym forum nie może polecić jakiegoś konkretnego stolarza który by wykonał taką usługę ......?

Pewnie nikt. Tu sami hejterzy. Towarzystwo się wykruszyło. Żadnych znajomości. Żadnej wiedzy. Wujek GOOGLE może Ci podpowie jakąś Grację czy inną firmę

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał kaczor977 Zobacz post
    Czy nikt na tym forum nie może polecić jakiegoś konkretnego stolarza który by wykonał taką usługę ......?
    Przykro mi , ale z tego regionu nie polece Ci żadnego stolarza. W tym regionie jest kilku dobrych cieśli, ale stolarzy zapomnij. Tu są tacy stolarze, że jak im zlecisz wykonanie 3 ramek o wymiarach 500x500 mm to każda będzie miała inny wymiar a różnice będą dochodziły do 10 mm i żaden termin nie zostanie dotrzymany. Bydóm Ci godać "przić pan w prziszłym tydniu" może bydzie gotowe. Jak Ci już to zrobią a umowa opiewała np na 300 zł to Ci powie 400 zł bo wyskoczyły trudności i nagle drzewo podrożało a jeszcze musiał po niego dalej niż zwykle jechać.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Anecia Zobacz post
    Pewnie nikt. Tu sami hejterzy. Towarzystwo się wykruszyło. Żadnych znajomości. Żadnej wiedzy. Wujek GOOGLE może Ci podpowie jakąś Grację czy inną firmę
    Co do firmy Gracja to już mam zdanie wyrobione....... więc poszukuję na forum może ktoś ma godnego polecenia stolarza ale jak widać nie ma takich tutaj
    Rufijok masz rację z tymi co się spotkałem prezentują dokładnie to co opisałeś .

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał kaczor977 Zobacz post
    Rufijok masz rację z tymi co się spotkałem prezentują dokładnie to co opisałeś .
    Niestety, ale taka prawda. Kilka lat temu zleciłem ustrońskiej firmie stolarskiej położenie parkietu dębowego na jednej z kondygnacji domu. Po 3-4 latach parkiet sie luzuje i odchodzi od podłoża. Zdjąłem kilka klepek i szukam kleju , ale nie moge sie go doszukać , tylko od czasu do czasu jakaś nitka gdzieś przebłyskuje. Wychodzi na to że 2/3 kleju który im kupiłem ukradli a na 1/3 parkiet położyli. Stolarzy z tego terenu można spokojnie porównać do mechaników samochodowych, takie same paproki i oszuści.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Szczerze mówiąc nie umiem sobie wyobrazić jak taki ogród zimowy może wyglądać, ale może spróbuj sam zrobić .
    Żona będzie zachwycona i oczywiście zapunktujesz .
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Dariusz Foltyn z Simoradza to dobry stolarz. Pięści tak drzewo że niejedna kobieta by zazdrościła temu drzewu.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia