Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Temat: Zlot tuningowy śląsk Cieszyński

I jak tam Panowie, jakaś inicjatywa ruszyła czy lipa? Po Cn i okolicach widać czasem pare dobrych projektów więc może pora przed zimą spotkać się i pooglądać, zagadać. Zawsze to nowa znajomość, a dzięki temu na przyszłość może jakaś pomoc czy rada przy modzeniu ^^ pzdr

w naszym regionie zainteresowanie tuningiem i autami sportowymi jest dość słabe, a co do kilku ciekawych samochodów na naszym terenie to masz racje-jest czasem na co popatrzeć. a Ty czym jeździsz że spytam...

Jakbyś coś kiedyś zorganizował to koniecznie daj znać na forum.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Prawda jest taka, ze ciezko bedzie cokolwiek zorganizowac bo mentalnosc ludzi jest jaka jest. Tym bardziej, ze sezon sie konczy i grube projekty trafiaja pod koc, albo zaczyna sie zimowe grzebanie by na 2012 wyjechac na pełnej ......
    Mysle, ze na ten rok mozna sobie podarowac lub przynajmniej zrobic spocik na zakonczenie sezonu. Przez zime mozna pomyslec, podumac by na wiosne ruszyc z regularnymi spotami jak to bywa w innych "klubach" zalozmy ostatni piatek miesiaca regularnie sie spotykac na jakims parkingu czy knajpie ^^ Temat jest czasu mamy dosc, wszelkie pomysly mile widziane. Masz znajomego z dobrym autem, kołem i przyzwoita gleba? Zapros do tematu im wiecej tym lepiej. Może cos sie uda, a jak nie to pozostanie Nam smiganie przez pol PL na naprawde grube imprezy w samotnosci pzdr

A z niedobrym autem też można się pojawić? Mam wygar lekko basowy który kapkę furkoce bo go chyba rdza żere, ale chętnie popatrzyłbym pod maskę dobrego tuningu, bo jeszcze nie miałem okazji na żywo. Jeśli naprawdę myślisz o zorganizowaniu takiej imprezy w regionie, załatwisz kilka dobrych samochodów do postawienia i oglądania to mogę pomóc w zorganizowaniu tematu. W razie czego PW.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Najlepiej by bylo, jak by wiecej ludu jeszcze uderzylo na forum i mielismy wzgledny obraz ilu ludzi wogole bylo by chetnych na taki pomysl i wie o tej inicjatywie. Wystarczy troche czasu, postawic auta na parkingu zaposcic muzyke, piekne Panie i furki i mam wypas Jesli ktos jeszcze sledzi watek niech zagada cokolwiek

Ruski tuning

Coś widzę cisza w temacie. Wiem paliwko drogie ale żeby nikt niechciał wyjechać z garażu i pochwalić się furą
    Proponuję żeby każdy też napisał pochwalił się co ma ciekawego zobaczymy w jakim stylu modzimy fury w naszych okolicach.

w tym roku to już trochę późno na spot... poza tym z tego co widzę to jakieś zainteresowanie kiepskie, trzeba chyba wprost powiedzieć że na śląsku cieszyńskim ludzie jeżdżą wyłącznie "tuningowanymi" golfami (bez obrazy dla ich posiadaczy)

no zobaczymy co z tego wyjdzie,
    No w tym roku faktycznie kiepsko może być ale jak się troszkę nagłośni to akurat wiosną

Uprawnienia