Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: adopcja psa

adopcja psa

chcę adoptować psa i szukam kontaktu z domami tymczasowymi dla psów / osobami, które chcą oddać psa; rejon śląska; ktoś coś wie i powie?
    z góry dziękuję za wszelkie namiary

Chyba najlepiej przez Lepszy Świat, oni prowadzą adopcje przy schronisku i "zarządzają" domami tymczasowymi.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Fundacja Lepszy Świat - ja od nich adoptowałam .
    Jeżeli masz fb to wejdź na ich stronę. Tam mają oferty i namiary na domy tymczasowe .
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

dziękuję za informacje; skontaktowałam się z "lepszym światem",
    wybór padł na 4-letnią sukę husky - ze schroniska w cieszynie, obecnie przebywa w dt na dolnym śląsku;
    w tym tygodniu wizyta przedaptocyjna, potem wzajemne obwąchanie się (nie ukrywam, że się boję reakcji psa na dzieciaki)... no i... decyzja...

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Ja też brałam dorosłego psa, po przejściach i też z domu tymczasowego .
    Nie było żadnych problemów i już po pierwszej wizycie byłam przekonana, że to był właśnie ten psiak .
    Jedynym minusem było to, że pies wcześniej był psem zabranym z budy i nie umiał mieszkać w domu. Znaczy się trzeba go było czystości nauczyć, ale w miarę szybko poszło, teraz jest kanapowcem .
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Uprawnienia