Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: zla diagnoza lekarzy w medikolu

zla diagnoza lekarzy w medikolu

moja żona w grudniu 2017r zaczła sie zile czuc z bulami plecow i boku poszla do poradni medikol i zarejstrowala sie u lek.Wiechy ten kazal zrobic zdjecie kregoslupa,dal przeciwbulowe tabletki i 5 dni l4 ,żona sie czula coraz gożej i zmieniłem lek,na doktor Witkowska ta jej powiedziala ze to od kregoslupa,dala skierowanie na 19 stycznia na rechablitacje nawet nie chciala jej dac l4 bo powiedziala że pacjent wtakim przipatku musi sam sobie pomuc,, ja widzac coraz wieksze bule zony pojechalem do dok,Tomeckiej ta zaraz dala skierowanie na zdjecie klatki piersiowej, i ze zdjecia okazalo sie że ma wode w pluch i tluszczak jakis dala zaraz skierowanie do szpitalnej przechodni plucnej po przjeciu ,zaraz skierowana na odzial zrobiono TK. okazalo sie ze ma guza w prawym placie pluca,,i płyn,,,,,,,,WIEC PYTAM SIE CO TAM W MEDIKOLU ROBIA TACY LEKARZE MASAKRA,,,,,

Przykro mi...zdrowia dla żony życzę.
    Zawsze możecie wystąpić na drogę prawną i złożyć skargę w ośrodku zdrowia.

Ps. ...ale życzę też przeanalizowania słownika języka polskiego i zasad ortograficznych...aż razi po oczach. W przypadku pisania ważnych dokumentów będzie kłopot. Chyba, że to specjalnie dla mocnych wrazeń.

a co mi po slowniku jak zona ma raka pluc takich mamy doktorow w medikolu,,,,,

Niestety pani Lekarz witowska jest daremna. Psa bym nie dał jej leczyć. Pewnie nigdzie jej nie chcieli że robi w medikolu. W Katowicach i okolicach jej nie chcieli to jeździ do Skoczowa.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia