Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: francuski samochód

francuski samochód

Witam.
    W tym roku będę chciał sprzedać moją niezawodną Cordobę i kupić coś z większym silnikiem.
    Zależy mi na komforcie dlatego patrzę głównie na francuskie auta.
    Mam na oku:
    -Citroen c4 1.6
    -Citroen c5 2.0
    -Peugeot 307 1.6
    -Peugeot 407 2.0
    -Renault Laguna 2FL 2.0
    Do samochodu będę chciał założyć instalację gazową.
    Ktoś posiada któryś model? Proszę o napisanie jak się sprawują.

Ja nie lubię Francuzów, niekończące się awarie , jeździłem paroma ,parę ładnych lat ,drogie części i naprawy ,Fap-y itp, wiecznie odpadające plastiki .Przesiadłem się na Skode Oktavie zdecydowanie tańsze auto mało pali, tanie naprawy, jeszcze mnie nie zawiodła od 8 lat
    Ostatnio edytowane przez kurtis ; 16-03-2018 o 19:26

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał kurtis Zobacz post
    Ja nie lubię Francuzów, niekończące się awarie
    To samo można powiedzieć o współczesnych niemieckich samochodach, ukręcające się napędy pomp oleju, zacierające wałki rozrządu, padające turbiny po kilkudziesięciu tysiącach km, wyciągające się łańcuszki rozrządu, rdzewiejące blachy itp. Mnóstwo tego jest, wystarczy poszukać w sieci. Przestańcie ludzie żyć stereotypami, miałem już styczność z niejednym francuzem i z doświadczenia wiem, że te auta są w stanie przejeździć bezawaryjnie po kilkaset tysięcy kilometrów.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    To samo można powiedzieć o współczesnych niemieckich samochodach, ukręcające się napędy pomp oleju, zacierające wałki rozrządu, padające turbiny po kilkudziesięciu tysiącach km, wyciągające się łańcuszki rozrządu, rdzewiejące blachy itp. Mnóstwo tego jest, wystarczy poszukać w sieci.
    Jak się sprowadziło harmonijkę, a potem Zenek w szopie wyklepał, wyszpachlował i farbą obsikał, a Mietek po znajomości elektryke w stodole zrobił to co ma nie rdzewieć i sie nie psuć?

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Przestańcie ludzie żyć stereotypami, miałem już styczność z niejednym francuzem
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    No to taki naczelny argument... Co niemiecki się zepsuł? panie! niemożliwe! pewnie jakiś Janusz szrot przytargał a Zenek wyklepał. Myślę, że zwolennicy niemieckich marek cierpią na permanentny dysonans poznawczy. Z jednej strony bezgranicznie wierzą w dogmat bezawaryjności niemieckich samochodów, a z drugiej strony zewsząd są bombardowani informacjami, że coś jednak z tą bezawaryjnością jest nie tak. Żeby jakoś zredukować napięcie psychiczne związane z wspomnianym dysonansem próbują przekonać siebie i innych, że to są tylko jednostkowe przypadki, albo januszowe szroty właśnie.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Lepiej wracaj na kanapę, złap za pilota i włącz sobie „na wspolnej” albo posłuchaj „Matysiaków” w radiu, na dobre ci to wyjdzie chłopcze
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał kurtis Zobacz post
    Przesiadłem się na Skode Oktavie zdecydowanie tańsze auto mało pali, tanie naprawy, jeszcze mnie nie zawiodła od 8 lat
    No to niebawem spotkamy się w klubie "skodziarzy". Za miesiąc odbieram z salonu Škodę Karoq-a.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    11
    Marka kwestia gustu/charakteru.Bierz co tobie się podoba.A samochód kupuj od pedanta przy kasie.Charakter sprzedającego będzie powie ci czy auto jeździ na regenerowanych częściach,nowych zamiennikach czy to,co dają w fabryce - a od tego są książki serwisowe.
    A osobiście,to brałbym szweda.Dziś wszystkie marki jak wszyscy niemcy w kraju
    uważaj czego pragniesz

Uprawnienia