Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Petycja

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1

Petycja

Drodzy forumowicze, wiem że Was czas jest cenny, ale myślę że dołożycie swój głos do petycji
    Kaczyński obiecywał że dojdziemy do prawdy, tak nas zwodził aż przyszedł czas na prawdę i okazało się że cisza

Wystarczy podać imię i nazwisko oraz e-maila, po wysłaniu petycji trzeba się zalogować na swojej skrzynce e-mailowej i potwierdzić wiadomość z Białego Domu, dzięki.
    Mam nadzieję że admin mnie nie zbanuje za....

#PetycjaSmolenskaDoTrumpa.

Kliknij w link do petycji https://petitions.whitehouse.gov/pet...pril-10th-2010
    Ostatnio edytowane przez wisiketa ; 25-04-2018 o 15:13 Powód: ciepło
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przestańmy już z tym Smoleńskiem. Co to da? Trzeba tylko o tym pamiętać, że Pan Bóg nam daje życie i Pan Bóg wszystkich nas zabiera do siebie--------nie żaden Putin, Tusk, Błasik czy Komorowski.
    Po co to komu wiedzieć czyimi rękami powołał tych zacnych i zasłużonych ludzi do siebie?
    To tylko jątrzenie i mącenie ludziom w głowach , nie wspominając o podziałach.
    Trump ma nas wszystkich w nosie. Jemu tylko Polska jest potrzebna , by wyciągnąć z nas grube miliardy na zakup amerykańskiej broni---czytaj -badziewia, złomu.
    Ostatnio edytowane przez Jaga-be ; 25-04-2018 o 18:06

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    11
    mnie bardziej ciekawi rewanżowy mecz Bayern - Real.
    uważaj czego pragniesz

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Przestańmy już z tym Smoleńskiem. Co to da? Trzeba tylko o tym pamiętać, że Pan Bóg nam daje życie i Pan Bóg wszystkich nas zabiera do siebie--------nie żaden Putin, Tusk, Błasik czy Komorowski.
    Po co to komu wiedzieć czyimi rękami powołał tych zacnych i zasłużonych ludzi do siebie?
    To tylko jątrzenie i mącenie ludziom w głowach , nie wspominając o podziałach.
    Trump ma nas wszystkich w nosie. Jemu tylko Polska jest potrzebna , by wyciągnąć z nas grube miliardy na zakup amerykańskiej broni---czytaj -badziewia, złomu.
    Bóg dał nam takie narzędzia jak net!, i mamy działać a nie czekać aż nas zabierze do siebie. Pamiętaj że jeden z dowodów rzeczowych dalej leży w Rosi, Putin nie chce wraku zwrócić. Jeżeli dowodu rzeczowego nie chce zwrócić to czego się boi?. dodam że to nie zgodne z prawem, a nasz rząd dalej nic nie robi, bo to nie nasz rząd.

Międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy Smoleńskiej udowodniło że samolot prezydencki uległ awarii w powietrzu, a nie rozbił się o ziemię.
    Państwo Polskie jest słabe, nie prowadzi własnej polityki, tylko wykonuje rozkazy, nawet ustawy o IPN nie umie dobrze napisać.

To jest nasz obowiązek Polaków dowiedzieć się prawdy myślę że nie jesteś Polską patriotką, każdy kto kocha Polskę powinien podpisać petycję.

Gdyby nie USA to Polski już dawno by nie było.
    P.S. do kogo Polacy zwróciki się o prawdę o Katyniu?.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na potwierdzenie mojej tezy o pazerności Trumpa na polskie fundusze i pozbycie się zalegającego w amerykańskich magazynach złomu jest ten oto artykuł na stronie WP:
    .
    .............Amerykański prezydent po raz kolejny naciskał na to, aby kraje należące do Paktu Północnoatlantyckiego zwiększały swoje wydatki na obronność, tak, aby do roku 2024 osiągnęły one poziom 2 proc. PKB. – Każdy musi sprawiedliwie uiścić swoją część – mówił Trump. Amerykański prezydent chwalił przy tym Polskę, która ten poziom już osiągnęła. – Polska jest w tej sprawie świetna – mówił amerykański przywódca........

...a ty nadal wierzysz w jego dobre intencje. Gratuluję.
    Ostatnio edytowane przez Jaga-be ; 28-04-2018 o 08:03

Kajów koło Gdziejowa
    N
    ..............Amerykański prezydent po raz kolejny naciskał na to, aby kraje należące do Paktu Północnoatlantyckiego zwiększały swoje wydatki na obronność, tak, aby do roku 2024 osiągnęły one poziom 2 proc. PKB.
    Tu ma Trump racje, niech każde państwo zadba o swoją obronność a nie liczy że ich USA obroni.
    Szczególnie Trumpowi chodzi o Niemców i Polske. Niemcy z powodu wysokich kosztów utrzymania likwidowali jednostki wojskowe (Saksońska dywizja pancerna i wiele innych) . Poskutkowało bo niektóre jednostki będą odbudowane.

Polską siłą obronną jest duża liczba oficerów w wojsku oraz administracji wojskowej a sprzętu brak, sorry podobno hełmy z poprzedniej epoki zostaną wyremontowane. Korweta "GAWRON" już pływa, ale nie ma uzbrojenia . Co z helikopterami od Wybuchowego Antka? Długopisy strategiczne z integrowaną latarką to dosyć marny sprzęt obronny.

Wojsko Polskie teraz - 119 generałów , 99 778 "żołnierzy" (raczej administracji wojskowej) czyli na jednego generała przypada 838 "żołnierzy"

Nigdzie nie powiedział że państwa europy mają kupować amerykański sprzęt wojskowy. Mają się zbroić a nie odznaczać i premie kasować.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Na potwierdzenie mojej tezy o pazerności Trumpa na polskie fundusze i pozbycie się zalegającego w amerykańskich magazynach złomu jest ten oto artykuł na stronie WP:
    .
    .............Amerykański prezydent po raz kolejny naciskał na to, aby kraje należące do Paktu Północnoatlantyckiego zwiększały swoje wydatki na obronność, tak, aby do roku 2024 osiągnęły one poziom 2 proc. PKB. – Każdy musi sprawiedliwie uiścić swoją część – mówił Trump. Amerykański prezydent chwalił przy tym Polskę, która ten poziom już osiągnęła. – Polska jest w tej sprawie świetna – mówił amerykański przywódca........

...a ty nadal wierzysz w jego dobre intencje. Gratuluję.
    Pisałem że,
    Państwo Polskie jest słabe, nie prowadzi własnej polityki, tylko wykonuje rozkaz.
    to normalne że od zdrajców nie dowiemy się prawdy.
    Ja na tym nic nie zyskam, czy będziemy płacić 1% PKB czy 5%.

Zapytam jeszcze raz, do kogo się Polska zwróciła aby udowodnić prawdę o Katyniu?, wtedy nie było internetu, a zebrali około 5 milionów podpisów<wow>, Polacy staneli na wysokości zadania, teraz to lewaki boją się prawdy

Ja osobiście dowiedziałam się z wielu przeczytanych książek (publikacji) które zaczęły się ukazywać zaraz po transformacji ustrojowej a wcześniej od swoich rodziców, dziadków i krewnych. Wszyscy (Polacy i nie tylko) o tym w bestialskim mordzie wiedzieli, tylko za czasów socjalizmu kiedy potężny wpływ na naszą politykę mieli ruskie nie wolno było o tym głośno mówić. Amerykańcy wcale nie byli nam do ujawnienia i udowodnienia prawdy potrzebni.
    Ci którzy żyją w przeświadczeniu że to amerykańcy, mają nieźle zryte berety przez nasze reżimowe media. Sami nie potrafią myśleć i wyciągać odpowiednich wniosków. Jest to dla mnie przykre-------ale prawdziwe.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Więc pozostał man sojusz z Rosją i Niemcami, tak jak przed druga wojną<smiech2> później jankesi nas wyzwolą, gorzej jak to zrobią chińczycy

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Kaczyński obiecywał że dojdziemy do prawdy, tak nas zwodził aż przyszedł czas na prawdę i okazało się że cisza
    No tak, no bo skoro Kaczyński ma Cię w dupie i prawdy nie chce powiedzieć, to z całą pewnością Trump to zrobi. Jeżeli Kaczyński obiecywał i nie wywiązał się, to bodajże w przyszłym roku będziesz miał okazję, żeby symbolicznie kopnąć go za to w dupę.

Trzeba tylko o tym pamiętać, że Pan Bóg nam daje życie i Pan Bóg wszystkich nas zabiera do siebie--------nie żaden Putin, Tusk, Błasik czy Komorowski.
    Przyznam, że to dość zaskakująca teoria. Można wywnioskować, że w świetle twojej teorii najwięksi zbrodniarze tego świata, czy nawet pospolici zabójcy są niewinni, gdyż byli jedynie narzędziem w rękach Boga. Mam nadzieję, ze to jest tylko nieprzemyślana wypowiedź.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia