Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Petycja

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    [/FONT][/SIZE] po dotarciu do USA tam się dowiesz od celnika czy możesz wjechać do kraju,
    Boże-----jakie ty bzdury wypisujesz Na jakim ty świecie żyjesz.Takich bzdetów nawet w telewizji reżimowej nie słyszałam. Codziennie z Polski do USA wylatuje pare-naście samolotów. Wiele z nich to dreamliner-y mieszczące ok 300 pasażerów. Przemnóż to sobie razy 365 dni i razy (jak napisałeś) 160$. Niezła kasa tylko z samych wiz wypływa (wylatuje) z naszej ukochanej ojczyzny.
    Ciekawa jestem czy pasażerów takich państw bezwizowych jak Litwy, Łotwy, Węgier, Słowenii, Słowacji czy Czech też zawracają?
    Biedni ci nasi południowi (w większości) sąsiedzi..

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Boże-----jakie ty bzdury wypisujesz Na jakim ty świecie żyjesz.Takich bzdetów nawet w telewizji reżimowej nie słyszałam. Codziennie z Polski do USA wylatuje pare-naście samolotów. Wiele z nich to dreamliner-y mieszczące ok 300 pasażerów. Przemnóż to sobie razy 365 dni i razy (jak napisałeś) 160$. Niezła kasa tylko z samych wiz wypływa (wylatuje) z naszej ukochanej ojczyzny.
    Ciekawa jestem czy pasażerów takich państw bezwizowych jak Litwy, Łotwy, Węgier, Słowenii, Słowacji czy Czech też zawracają?
    Biedni ci nasi południowi (w większości) sąsiedzi..
    Co tu mnożyć?, wizy nie są na jednorazowe przeloty, na jednej wizie turystycznej śmigasz ile razy chcesz przez 10 lat. W jakim Ty świecie żyjesz?.

Ambasada/Konsulat przyznaje wizę na określony czas - przeważnie w przypadku wizy turystycznej, to 10 lat. Przez ten okres możesz wielokrotnie wjeżdżać i wyjeżdżać z USA, przechodząc jednak każdorazowo procedurę imigracyjną na docelowym lotnisku. Ważność wizy liczona jest od momentu wydania do chwili upływu jej ważności. Dopuszczalny termin jednorazowego pobytu określany jest zaś na formularzu I-94. To on rejestruje datę wjazdu i dopuszczalną datę wyjazdu. Jeśli nie dotrzymasz tej drugiej, z dużym prawdopodobieństwem nie zostaniesz wpuszczony na teren USA ponownie.
    Nie wzywaj Pana Boga na daremno. amen

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Kogo chcesz przypierać do muru?.
    Wydaje mi się, że jasno napisałem. Przyczyny katastrofy polskiego samolotu powinien wyjaśnić polski rząd i polskie służby, które mogą w razie potrzeby zwrócić się z prośbą o pomoc do władz innych państw (Jeżeli nie potrafią zrobić tego skutecznie, to znaczy, że mają *ujową dyplomację), ale My, jako obywatele Polski, powinniśmy domagać się tego od polskiego rządu. Odsyłanie do prezydenta USA to typowe odwracanie uwagi od nieudolności rządu, albo próba odsunięcie w czasie momentu, w którym trzeba będzie przyznać otwarcie, że teoria o zamachu to jakieś bzdury z palca wyssane.

- - - Dopisano - - -

Gdy wizy zniosą to kupujesz bilety tam a sam, po dotarciu do USA tam się dowiesz od celnika czy możesz wjechać do kraju, Taka jest prawda
    [/FONT][/COLOR]
    Z wizą jest dokładnie tak samo. Wiza nie daje Ci prawa wjazdu do USA, dopiero tam na miejscu urzędnik celny decyduje czy i na jak długo wpuści Ci do kraju.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

[QUOTE][/Z wizą jest dokładnie tak samo. Wiza nie daje Ci prawa wjazdu do USA, dopiero tam na miejscu urzędnik celny decyduje czy i na jak długo wpuści Ci do kraju.[QUOTE]

Ale Wisiowi trudno to wytłumaczyć. On żyje w przekonaniu, że tam na każdego polaka czekają z otwartymi 'rencami' i góralska orkiestra wita muzyka i kwiatami każdego z osobna.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Wydaje mi się, że jasno napisałem. Przyczyny katastrofy polskiego samolotu powinien wyjaśnić polski rząd i polskie służby, które mogą w razie potrzeby zwrócić się z prośbą o pomoc do władz innych państw (Jeżeli nie potrafią zrobić tego skutecznie, to znaczy, że mają *ujową dyplomację), ale My, jako obywatele Polski, powinniśmy domagać się tego od polskiego rządu. Odsyłanie do prezydenta USA to typowe odwracanie uwagi od nieudolności rządu, albo próba odsunięcie w czasie momentu, w którym trzeba będzie przyznać otwarcie, że teoria o zamachu to jakieś bzdury z palca wyssane.

- - - Dopisano - - -

Z wizą jest dokładnie tak samo. Wiza nie daje Ci prawa wjazdu do USA, dopiero tam na miejscu urzędnik celny decyduje czy i na jak długo wpuści Ci do kraju.
    Zastanów się co piszesz! nie mamy polskiego rządu, czy tego nie rozumiesz?

- - - Dopisano - - -

[QUOTE=Jaga-be;520044]
    [/Z wizą jest dokładnie tak samo. Wiza nie daje Ci prawa wjazdu do USA, dopiero tam na miejscu urzędnik celny decyduje czy i na jak długo wpuści Ci do kraju.[QUOTE]

Ale Wisiowi trudno to wytłumaczyć. On żyje w przekonaniu, że tam na każdego polaka czekają z otwartymi 'rencami' i góralska orkiestra wita muzyka i kwiatami każdego z osobna.
    A gdzie ja napisałem że jak dostaniesz wizę to na bank wpuszczą cię do usa?. Ja tylko policzyłem koszty tak jak mi napisałaś, i wyszło mi ---------> bardzo dobrze że nie ma wiz dla polaczków
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Zastanów się co piszesz! nie mamy polskiego rządu, czy tego nie rozumiesz?
    Za rządów PO zwolennicy zamachu twierdzili, że to nie jest polski rząd i tylko dojście do władzy polskiego rządu PiS pozwoli nam poznać prawdziwe przyczyny katastrofy. Teraz z kolei okazuje się, że PiS to też nie jest polski rząd i cała nadzieja w nie polskim Trumpie. Smaczku całej historii dodaje fakt, że ten nie polski rząd PiS podobno jest na usługach Trumapa, a ten z kolei podobno jest ruskim agentem.

Pomieszanie z poplątaniem, wygląda to na jakąś zbiorową psychozę.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 03-06-2018 o 11:58
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Prawdy dowiemy się z 50 lat po śmierci zleceniodawcy jeśli to był zamach. Wywiady wszystkich krajów działają do dzisiaj i kiedyś wszystkiego my lub nasze dzieci się dowiedzą.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Co tu mnożyć?, wizy nie są na jednorazowe przeloty......
    Jak poprzednio ........znowu się muszę z tobą zgodzić. Tak bogaty kraj -jakim jest Polska- bez względu na różne okoliczności powinien wspierać biednych jankesów. Amerykańcy są biednym narodem i kongres powinien zwielokrotnić kwotę wizy a przede wszystkim dla wiesikiety który w ciągu całego swojego wspaniałego życia nie przekroczył granic księstwa cieszyńskiego.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Widzę że z mnożeniem się nie udało, teraz chcesz mi wmówić że polska jest bogatym krajem, polaczki już nic nie mają do gadania. Ostatnio z kozą jechałem do sosnowca więc opuściłem na chwilę księstwo cieszyńskie.
    Pamiętaj, jak nie jesteś pewna to nie pisz o mnie kłamstw!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia