Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: Petycja

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    [/FONT][/SIZE] po dotarciu do USA tam się dowiesz od celnika czy możesz wjechać do kraju,
    Boże-----jakie ty bzdury wypisujesz Na jakim ty świecie żyjesz.Takich bzdetów nawet w telewizji reżimowej nie słyszałam. Codziennie z Polski do USA wylatuje pare-naście samolotów. Wiele z nich to dreamliner-y mieszczące ok 300 pasażerów. Przemnóż to sobie razy 365 dni i razy (jak napisałeś) 160$. Niezła kasa tylko z samych wiz wypływa (wylatuje) z naszej ukochanej ojczyzny.
    Ciekawa jestem czy pasażerów takich państw bezwizowych jak Litwy, Łotwy, Węgier, Słowenii, Słowacji czy Czech też zawracają?
    Biedni ci nasi południowi (w większości) sąsiedzi..

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Boże-----jakie ty bzdury wypisujesz Na jakim ty świecie żyjesz.Takich bzdetów nawet w telewizji reżimowej nie słyszałam. Codziennie z Polski do USA wylatuje pare-naście samolotów. Wiele z nich to dreamliner-y mieszczące ok 300 pasażerów. Przemnóż to sobie razy 365 dni i razy (jak napisałeś) 160$. Niezła kasa tylko z samych wiz wypływa (wylatuje) z naszej ukochanej ojczyzny.
    Ciekawa jestem czy pasażerów takich państw bezwizowych jak Litwy, Łotwy, Węgier, Słowenii, Słowacji czy Czech też zawracają?
    Biedni ci nasi południowi (w większości) sąsiedzi..
    Co tu mnożyć?, wizy nie są na jednorazowe przeloty, na jednej wizie turystycznej śmigasz ile razy chcesz przez 10 lat. W jakim Ty świecie żyjesz?.

Ambasada/Konsulat przyznaje wizę na określony czas - przeważnie w przypadku wizy turystycznej, to 10 lat. Przez ten okres możesz wielokrotnie wjeżdżać i wyjeżdżać z USA, przechodząc jednak każdorazowo procedurę imigracyjną na docelowym lotnisku. Ważność wizy liczona jest od momentu wydania do chwili upływu jej ważności. Dopuszczalny termin jednorazowego pobytu określany jest zaś na formularzu I-94. To on rejestruje datę wjazdu i dopuszczalną datę wyjazdu. Jeśli nie dotrzymasz tej drugiej, z dużym prawdopodobieństwem nie zostaniesz wpuszczony na teren USA ponownie.
    Nie wzywaj Pana Boga na daremno. amen

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia