Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Petycja

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Można wywnioskować, że w świetle twojej teorii najwięksi zbrodniarze tego świata, czy nawet pospolici zabójcy są niewinni, gdyż byli jedynie narzędziem w rękach Boga.
    Proponowała bym byś dokładnie (parokrotnie) przeczytał wytłuszczony mój komentarz - oczywiście ze zrozumieniem nie kombinował i nie dywagował. Jeśli jesteś chrześcijaninem to wiesz co miałam na myśli. Watro również od czasu do czasu zajrzeć do Biblii.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ponad 100tys ludzi to zadeklarowało w petycji do Białego Domu, wolni Polacy chcą prawdy!, bo to może być dobry argument w walce z komuną, bo prawda jest zbawienna i może uzdrowić nasza sytuacje, bo Bóg słucha ludzi, którzy w niego wierzą. Takie mam przekonanie.

Kaczyńskiemu i innym jelitom dziękuję.

Kajów koło Gdziejowa
    Prawda i tylko prawda, już niedługo ......a ciemnogrodzianie słuchają i wierzą w te bajki

Wybierzcie go na następne 2 kadencje, może wreszcie ukaże sie na niebie jego "prawda"

Wybuchowy Antonio mu w tym pomoże
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Proponowała bym byś dokładnie (parokrotnie) przeczytał wytłuszczony mój komentarz
    Myślę, że nie ma potrzeby, inaczej tego zrozumieć nie można. Wiara nie ma tu nic do rzeczy, przyczyny katastrofy należy wyjaśnić, a winnych ukarać. Przekonywanie, że Bóg tak chciał, więc nie ma potrzeby wyjaśniania czyimi rekami pozbawił tych ludzi życia, to jakaś aberracja.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Ponad 100tys ludzi to zadeklarowało w petycji do Białego Domu, wolni Polacy chcą prawdy!, bo to może być dobry argument w walce z komuną, bo prawda jest zbawienna i może uzdrowić nasza sytuacje, bo Bóg słucha ludzi, którzy w niego wierzą. Takie mam przekonanie.
    Pomieszanie z poplątaniem, najpierw piszesz o petycji do Białego domu, a potem przekonujesz, że Bóg słucha ludzi, którzy w niego wierzą. Przypominam, że Bóg i Donald Trump to nie jest ta sama osoba. Jeżeli chcesz, aby Bóg cię wysłuchał, to musisz zwrócić się do niego poprzez modlitwę.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    [QUOTE=Nie bój żaby;520023
    Pomieszanie z poplątaniem, najpierw piszesz o petycji do Białego domu, a potem przekonujesz, że Bóg słucha ludzi, którzy w niego wierzą. Przypominam, że Bóg i Donald Trump to nie jest ta sama osoba. Jeżeli chcesz, aby Bóg cię wysłuchał, to musisz zwrócić się do niego poprzez modlitwę.[/QUOTE]
    Już mnie wysłuchał, nie tylko mnie. Ważne że w USA zainteresowali się petycją.

- - - Dopisano - - -

Widzę że to Ty masz pomieszanie z poplątaniem, bo nie ogarnisz tematów. Przypomnę Ci jeszcze że jelitom dziękuję.

Pamiętam kris co pisałeś na temat katastrofy kilka wiosen temu, więc tobie też dziękuję za szczerość<smiech2>

Bardzo jestem rada---------- ale skończy się to podobnie jak z likwidacją wiz dla polaków. Mam cichą nadzieję, że Trump zmieni zdanie i udostępni taśmy z nagraniem ostatniej rozmowy telefonicznej braci. To wiele by wyjaśniło.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Ważne że w USA zainteresowali się petycją.
    Ale dlaczego USA? coś Ci obiecywali? Kaczyński Ci obiecywał i w *uja Cię zrobił, a teraz znowu robi Cię w *uja odsyłając do Trumpa. Trump Ci nie pomoże, bo gdyby miał taką wolę (interes polityczny), to już dawno by to zrobił.

Przypomnę Ci jeszcze że jelitom dziękuję.
    Trump to nie elita? Na naszą elitę możesz jeszcze przynajmniej jakoś próbować wpłynąć (zbliżają się wybory, zaczyna się walka o poparcie), a dla Trumpa jesteś nikim.

Pamiętam kris co pisałeś na temat katastrofy kilka wiosen temu, więc tobie też dziękuję za szczerość
    Nie wiem czemu ma służyć ten zarzut, ale wiem, że pamięć czasem bywa zawodna. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem teorii o zamachu, ale też nie wykluczam takiej możliwości, z resztą nawet w tym miejscu nie opowiadam się ani za, ani przeciw. Krytykuję jedynie naiwność wyborców i wiarę w kolejne wymówki polityków PIS. Jeżeli twierdzą, że był zamach i zobowiązali się sprawę wyjaśnić, to trzeba ich przycisnąć do muru i zażądać wyjaśnienia, albo niech odszczekają co powiedzieli i spier*alają, bo polityk, nie powinien rzucać pod czyimś adresem oskarżeń, których nie potrafi udowodnić. Teraz mają ku temu możliwość, są przy władzy, mają do dyspozycji odpowiednie służby.

- - - Dopisano - - -

P.S. Naprawdę wierzysz, że do tej pory nie wiadomo jak naprawdę doszło do tej katastrofy? Jeżeli rzeczywiście był zamach (mało prawdopodobne) to ci co mają wiedzieć (służby specjalne) już to wiedzą, ale wiedzieć to jedno, a powiedzieć to zupełnie inna sprawa. My być może kiedyś dowiemy się o tym od historyków (o ile dożyjemy), albo wcześniej od tych co wiedzą, jeżeli postanowią to wykorzystać w celach politycznych.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Bardzo jestem rada---------- ale skończy się to podobnie jak z likwidacją wiz dla polaków. Mam cichą nadzieję, że Trump zmieni zdanie i udostępni taśmy z nagraniem ostatniej rozmowy telefonicznej braci. To wiele by wyjaśniło.
    Bardzo dobrze że są wizy, dla nas to jest lepsze rowiązanie.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Ale dlaczego USA? coś Ci obiecywali? Kaczyński Ci obiecywał i w *uja Cię zrobił, a teraz znowu robi Cię w *uja odsyłając do Trumpa. Trump Ci nie pomoże, bo gdyby miał taką wolę (interes polityczny), to już dawno by to zrobił.

Trump to nie elita? Na naszą elitę możesz jeszcze przynajmniej jakoś próbować wpłynąć (zbliżają się wybory, zaczyna się walka o poparcie), a dla Trumpa jesteś nikim.

Nie wiem czemu ma służyć ten zarzut, ale wiem, że pamięć czasem bywa zawodna. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem teorii o zamachu, ale też nie wykluczam takiej możliwości, z resztą nawet w tym miejscu nie opowiadam się ani za, ani przeciw. Krytykuję jedynie naiwność wyborców i wiarę w kolejne wymówki polityków PIS. Jeżeli twierdzą, że był zamach i zobowiązali się sprawę wyjaśnić, to trzeba ich przycisnąć do muru i zażądać wyjaśnienia, albo niech odszczekają co powiedzieli i spier*alają, bo polityk, nie powinien rzucać pod czyimś adresem oskarżeń, których nie potrafi udowodnić. Teraz mają ku temu możliwość, są przy władzy, mają do dyspozycji odpowiednie służby.

- - - Dopisano - - -

P.S. Naprawdę wierzysz, że do tej pory nie wiadomo jak naprawdę doszło do tej katastrofy? Jeżeli rzeczywiście był zamach (mało prawdopodobne) to ci co mają wiedzieć (służby specjalne) już to wiedzą, ale wiedzieć to jedno, a powiedzieć to zupełnie inna sprawa. My być może kiedyś dowiemy się o tym od historyków (o ile dożyjemy), albo wcześniej od tych co wiedzą, jeżeli postanowią to wykorzystać w celach politycznych.
    Kogo chcesz przypierać do muru?.

Bardzo dobrze że są wizy, dla nas to jest lepsze rowiązanie.
    Oczywiście, jak zwykle zgadzam się z tobą. Polacy powinni jeszcze amerykańcom odwiedzającym nasz kraj dopłacać po 100$ za to , że raczyli odwiedzić Polskę.
    Puknij się w czerep.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Oczywiście, jak zwykle zgadzam się z tobą. Polacy powinni jeszcze amerykańcom odwiedzającym nasz kraj dopłacać po 100$ za to , że raczyli odwiedzić Polskę.
    Puknij się w czerep.

Na dzień dzisiejszy wpłacasz na uzyskanie wizy od 160 $ i trzeba przejść procedurę uzyskania wizy (loteria) w ambasadzie lub w konsulacie.

Gdy wizy zniosą to kupujesz bilety tam a sam, po dotarciu do USA tam się dowiesz od celnika czy możesz wjechać do kraju, Taka jest prawda

Teraz ryzykujesz tylko 160$, a bilety na lot zaczynają sie od 543 $.

Policz czas i koszzty dotarcia na lotnisko i spadki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia