Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Alkomat jak wybrać

Alkomat jak wybrać

Zastanawiam się nad zakupem alkomatu. Czym się kierować przy wyborze Na co zwrócić uwagę aby urządzenie było dobre i dawało wiarygodne wyniki

Napewno cena ma znaczenie. Nie kupisz dobrego alkomatu za 300 zł. W gazecie motor był w zeszłym roku test w porównaniu z alkomatem stosowanym przez policję i testy wypadły różnie. Nawet na niekorzyść sprawdzajacego się. Najbardziej zbliżony do policyjnego kosztuje 720zł.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Choć rzadko zaglądam do kieliszka to dla "spokojności" kupiłem AlcoSense Pro. Jest rewelacyjny. Poza tym pomoc na infolinii jest wspaniała. Wszystko dokładnie i bez pośpiechu Ci wytłumaczą. Widać, że porządna firma i zależy im na klientach. Na tanie badziewie które przekłamuje wyniki nie warto wydawać pieniędzy.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 22-06-2018 o 17:18
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

dzięki za odpowiedzi. Szukałem informacji o tym alkohicie. Dużo pozytywnego jest w internecie na jego temat. Kalibracja darmowa to kolejny plus, tak samo jak długa gwarancja.

Uprawnienia