Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Tanie smaczne piwo

Tanie smaczne piwo

Siema. Jak w temacie... Znacie jakieś tanie smaczne piwa? Tanie czyli poniżej 2,50. Swego czasu... 10 lat temu pyszny było piwko GOOLMAN za1, 99. Teraz Namysłów w takiej cenie mi smakuje i idzie na promocji Trybunał dostać. Mi pasuje Trybunał export. Pils już np. Nie moje kubki smakowe.
    Zapraszam do rozmowy.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Ja kupuję na Słowacji z reguły w Tesco (ok. 2.30) tmawego Šariš-a.

Całkiem przyzwoite piwo, moim skromnym zdaniem smaczniejsze od „ikony” słowackiego browarnictwa z bażantem w logo.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Ja kupuję na Słowacji z reguły w Tesco (ok. 2.30) tmawego Šariš-a.

Całkiem przyzwoite piwo, moim skromnym zdaniem smaczniejsze od „ikony” słowackiego browarnictwa z bażantem w logo.
    Jasne czy ciemne? No i ekstra na Słowację po nie nie pojadę.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    https://tesco.sk/akciove-ponuky/akci...ris-10-svetly/

Ceuerku. Kto Ci każe jechać na Słowację? Nie musisz wychodzić z domu by cokolwiek kupić. Żyjemy w XXI wieku i jak -doskonale się orientujesz- duże dyskonty bijąc się o klienta prowadzą sprzedaż internetową. Przywiozą Ci z "pocałowaniem ręki" parę kartonów piwa i postawią pod drzwiami. Powinno Ci to starczyć na dłuższy czas.......a potem znów możesz zrobić replay.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 23-07-2018 o 08:07

Kajów koło Gdziejowa
    https://tesco.sk/akciove-ponuky/akci...ris-10-svetly/

Ceuerku. Kto Ci każe jechać na Słowację? Nie musisz wychodzić z domu by cokolwiek kupić. Żyjemy w XXI wieku i jak -doskonale się orientujesz- duże dyskonty bijąc się o klienta prowadzą sprzedaż internetową. Przywiozą Ci z "pocałowaniem ręki" parę kartonów piwa i postawią pod drzwiami. Powinno Ci to starczyć na dłuższy czas.......a potem znów możesz zrobić replay.
    W życiu czegoś głupszego nie słyszałem , żeby słowackie Tesco do Polski piwo posłało.
    Nie miyszej dopalaczy z piwem bo najwyraźniej źle wpływa na twoją kondycję umysłową i bredzisz

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Siema. Jak w temacie... Znacie jakieś tanie smaczne piwa? Tanie czyli poniżej 2,50
    Zasmakowałem za granicą piwka Kozel "Dark" było bardzo dobre. Od marca jest w Polsce w sprzedaży ciemne i jasne, nie próbowałem jeszcze tych wersji, chociaż widziałem je na stacji benzynowej Crab w Skoczowie, chyba było w cenie 1,99 zł. Może to być cena na podpuche a później zdrożeje.

http://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/piwo-kozel-trafilo-do-polskich-sklepow,41706.html
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 23-07-2018 o 12:21
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    W życiu czegoś głupszego nie słyszałem , żeby słowackie Tesco do Polski piwo posłało.
    Nie miyszej dopalaczy z piwem bo najwyraźniej źle wpływa na twoją kondycję umysłową ....
    Wacusiu. Jak zwykle bredzisz bo nie czytałeś moich wypowiedzi dokładnie i to.... parę razy.
    Otóż: W pierwszym poście pisałem to, że ja (tzn. Janek) kupuję piwo w słowackim Tesco.
    W drugim zaś nadmieniłem o walce dużych sklepów o klienta co nie znaczy, że Ceuerek nie może kupić sobie piwa na stacji benzynowej, czy w małym przygranicznym słowackim sklepiku.
    Po piąte- podałem link - notabene z Tesca- by poznał orientacyjną cenę tego piwa.
    Ze względu, że nie jestem amatorem piwa rzadko sięgam po ten napój co nie znaczy, że od czasu do czasu go nie wypiję.
    Dla informacji wszystkich forumowiczów podam też, że kawałek za Cz. Cieszynem w stronę Słowacji powstała nowa dwupasmówka którą -choć są ograniczenia- wszyscy śmigają setką i więcej.
    Reasumując. Jak ktoś chce spróbować proponowanego przeze mnie piwa w ok. 30 min. (32km) zrobi sobie wycieczkę do Świerczynowca (za miedzą) i przy okazji zobaczy jak na Słowacji buduje się z rozmachem drogi . Długość trasy podobna do drogi Cieszyn - Bielsko.
    Proszę Cię.....nie wysilaj się więcej z głupimi inwektywami bo to ani mądre ani śmieszne.

czeluściach foruma
    Ja tam żubra lubię...
    A Kozela idzie kupić w Biedronce albo w Carrefour tyle, że raczej 2,5-3 zł kosztuje, ale może mam jakieś stare dane... I fakt, czarny Kozel jest super

Kajów koło Gdziejowa
    Otóż: W pierwszym poście pisałem to, że ja (tzn. Janek) kupuję piwo w słowackim Tesco.
    W drugim zaś nadmieniłem o walce dużych sklepów o klienta co nie znaczy, że Ceuerek nie może kupić sobie piwa na stacji benzynowej, czy w małym przygranicznym słowackim sklepiku.
    Tłumaczą się tylko winni, nawet nie wiesz co piszesz Wacku . Lepiej nie spożywaj żadnych wyskokowych napojów bo się coraz bardziej błaźnisz.
    Wracaj na kanapę, złap za pilota i włącz sobie „na wspolnej” albo posłuchaj „Matysiaków” w radiu, na dobre ci to wyjdzie.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 24-07-2018 o 05:58

Odezwal sie znawca najbardziej wartosciowych programow. Nie omieszkam ze spodziewałem sie ze bardziej rajcuje cie serial Isaura albo Swiat wedlug Kiepskich. Z reszta ten drugi wypisz wymaluj pasuje do ciebie ((-:
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jacekklos19 Zobacz post
    Odezwal sie znawca najbardziej wartosciowych programow. Nie omieszkam ze spodziewałem sie ze bardziej rajcuje cie serial Isaura albo Swiat wedlug Kiepskich. Z reszta ten drugi wypisz wymaluj pasuje do ciebie ((-:

Myślałem, że głupota ma granice, ale, jak widać myliłem się. Do ciebie pasuje "Dolina topoli" , tak samo nudna jak ty.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia