Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Rozmowy dwóch Panów

Cieszyn
    Wpisów
    2

Rozmowy dwóch Panów

Zapraszam Panów do kontynuacji dyskusji ze strony "Turystyka".
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Masz Janie racje. Po co zasmiecac i pisac nie na temat na tamtej stronie.Dostosuje sie do twojej prosby.

Zdziwilo mnie zaklopotanie rufjoka faktem ze czytam wszelkie komentarze dwa razy i doszedlem do wniosku ze postepuje slusznie. Rufiok zarzuca mi ze obrazam innych, nie wspominajac nic o tym kogo konkretnie obrazilem:
    <<..wiem ilu podchodzi powaznie do sprawy a ilu jest glupoli (czyt: burakow) ,pisalem ogolnie i sam doskonale wiesz, ze takie osoby na ox_e istnieja...>>
    Nie podal ani nikow ani imion osob przeze mnie obrazonych.
    Nie wspomne o nieszczesnej BMW-icy. Napisales rufioku ze: <<
    jak chcesz przygotować sałatkę z buraka to wystarczy wrzucić granat do BM-ki>> wiec napisalem, ze nie kazdego stać na tak droga bryke a ty tłumaczysz sie : <<tylko takimi zardzewiałymi burakowozami z szyldem BMW>>> a potem piszac o logicznym mysleniu nie wiedzac jak z tego wybrnac robisz ze mnie (niby to zartem) kobiete (<<ale tyś pojętna kobiecina>>) .
    Kombinuj dalej i gmatwaj swoje wypowiedzi. Staje sie coraz smieszniej.
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Kajów koło Gdziejowa
    Poziom twoich wypowiedzi kobiecino nigdy nie odesłał rozmówcy do słownika.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Poziom twoich wypowiedzi kobiecino nigdy nie odesłał rozmówcy do słownika.

Jestes -jak to Jan napisał- naprawde złym człowiekiem. Wypisując takie wyssane z palca brednie o jego sp. zonie powinienes na dlugi czas zamilknac. Nie stac cie bylo zeby za to co napisales wczoraj w 'turystyce' go przeprosić. W wielu tematach ktore Jan poruszal zawsze staral sie dokladnie opisac i doradzic by nasze wakacyje podroze przebiegaly bez zaklocen. Ty zas kazdy jego komentarz wsciekle atakowales. Starczy wrocic do poprzednich jego tematow i sprawdzic ze to albo przeszkadzaly ci anteny, albo kolor skarpetek nie wspominając o wsparciu ceuera o plywajacym klocu czy tez liniach lotniczych. Nic z twojej strony na temat, tylko wciaz zlosliwe i bzdurne aluzje, wysmiewanie sie, pogarda , zazdrosc itp . Gdybys zastosowal podobna taktyke co Jan, to o wiele wiecej bysmy wszyscy skorzystali ale ty lubujesz w takich tekstach jak: <<Nie powiem ci bo by ci się mogła z zazdrości żółć rozlać>>,<<nawet w Albanii poczujesz się świetnie, jak w domu, zapanuje taka rodzinna atmosfera>>,<<Jaśko, strasznie się zmieniłeś (mniejszy, grubszy gdzie te 1,90?>>.
    Ostatni komentarz sugeruje ze znasz Jana lub go ciagle sledzisz, by wiecej o nim sie dowiedziec.
    Chyba z pieleszy domowych nie wyniosles takiego zachowania .Wstydz sie.

Kajów koło Gdziejowa
    M53 vel jacekklos19 vel pani dyrektor daj sobie lepiej spokój i zajmij się dalej atakowaniem PiSu na FB, dobrze ci to idzie

A co ja mogę za to że w Albanii ścieki płyną przez plażę. Dzięki Jaśkowi wiem żeby się nie wybierać w tym kierunku póki się trochę nie ucywilizują.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał [B
    Rufijok[/]<<Jaśko, strasznie się zmieniłeś (mniejszy, grubszy gdzie te 1,90?>>.

jacekklos19

Ostatni komentarz sugeruje ze znasz Jana lub go ciagle sledzisz, by wiecej o nim sie dowiedziec.

Rufiok. To co zrobiłeś jest podłe i wstrętne. Zadałam sobie trochę trudu i znalazłam na OX-sie twoje komentarze w których informujesz wszystkich internautów o tym, że interesujesz się Janem. Znalazłam wpisy o tym że wiesz : ile Jan ma lat, gdzie mieszka, czym się zajmuje i gdzie pracuje. Łatwo jest to wszystko znaleźć . Nie znajduję w języku polskim przyzwoitego słowa którym bym mogła cię nazwać (określić) Feeeeeeee!

....a ty Ceuer nie wypisuj głupstw , nie rób z nas durniów i nie tłumacz się bo Jasiu po powrocie z Albanii poinformował cię .....:Ceuerka muszę uspokoić. Choć usilnie szukałem..... nigdzie nie udało mi się spotkać pływających klocków. Może pomylił morze Jońskie z Bałtykiem
    Ostatnio edytowane przez Jaga-be ; 05-08-2018 o 18:52

Kajów koło Gdziejowa
    O jo jo, mi mi mi, widze Emciu , że się znowu przelogowałać A więc do jacecekklos19 dochodzi Jaga-be, nawet to dobrze bo bożodrzew i wierzba zasłaniały ci ten barakowóz vel sklep i uszkadzały fundamenty domu

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    M53 vel jacekklos19 vel pani dyrektor daj sobie lepiej spokój ...
    A więc do jacecekklos19 dochodzi Jaga-be, nawet to dobrze bo bożodrzew i wierzba zasłaniały ci ten barakowóz vel sklep
    Własnie tym komentarzem udowodniles i ukazales swoja podlosc.Wszystko wiesz o wszystkich. Skad te zaineresowanie? To twoj sztandarowy sposob zmiany tematu . Ze mna ci sie to nie uda i osoby krytykujace twoje podle zachowanie nie powinne dac sie wciagnac w tlumaczenia. Temat jest jeden i nadal aktualny tzm: 'Podłosc rufjoka'. Czyz nie prosciej by bylo przeprosic Jana? Jedno slowo -'przepraszam'- zakonczylo by temat. Ale ty tego slowa nie znasz i wolisz dalej brnac w to ....... .Nikomu tym na ox-e nie zaimponujesz.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Jacekklos19, Jaga-be nie sadzicie, że czas najwyższy przestać roztrząsać stare sprawy? od tamtego czasu minęły prawie trzy lata, moim zdaniem to aż nadto czasu, aby ochłonąć, przemyśleć wszystko na spokojnie i wyciągnąć wnioski, ewentualnie nauczyć się czegoś na błędach, jeżeli takowe się popełniło. Nie zmienicie zachowań niektórych ludzi, ale jak najbardziej możecie zmienić swoje. W tej chwili najlepszym rozwiązaniem jest zostawić tę kupę w spokoju i poczekać, aż sama się rozłoży, a forum być może ożyje. Rozgrzebując ją w nieskończoność spowodujecie jedynie, że dłużej będzie śmierdzieć i zniechęcać ludzi do udzielania się w tym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 09-08-2018 o 10:04
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia