Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Temat: Rozmowy dwóch Panów

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    . Nie zmienicie zachowań niektórych ludzi, ale jak najbardziej możecie zmienić swoje. W tej chwili najlepszym rozwiązaniem jest zostawić tę kupę w spokoju

Masz racje ale nie wierze, ze forum kiedys ozyje.
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Cytat Napisał jacekklos19 Zobacz post
    Masz rację. Trupa wskrzesić nie idzie jak widoczne są plamy opadowe.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Zapraszam Panów do kontynuacji dyskusji ze strony "Turystyka".
    Już w tytule błąd, chyba wiesz o tym że jacekklos19, Jaga-be to stara poczciwa M53, baba nie do zdarcia, jak jej stary motor, ten oldtimer.

Nikomu tym na ox-e nie zaimponujesz.
    Emciu, nikomu nie mam zamiaru niczym a zwłaszcza tobie imputować

Jacekklos19, Jaga-be nie sadzicie, że czas najwyższy przestać roztrząsać stare sprawy? od tamtego czasu minęły prawie trzy lata,
    Nie, ona (M53) tak nie sądzi, jest jak kaczka z Zoliborza, będzie nadal o katastrofie gderać i szukać "prawdy" bo prawda się liczy, najprawdziwsza prawda i tylko prawda. Sztokerlok jej podstawić, żeby ją było lepiej widać jak o prawdzie do ciemnogrodzian przemawia

Dopóki, dopóty ty tu będziesz siała zamęt nie ożyje , no chyba że liczysz na temat ciążowy, ale musisz się postarać
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 09-08-2018 o 20:53
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Nie rób tego dla forum, zrób to dla siebie, dla własnego spokoju, a forum, myślę, że prędzej czy później ożyje, potrzeba tylko trochę cierpliwości. Starzy forumowicze cały czas tu zaglądają (a przynajmniej niektórzy), czasem nawet coś napiszą, tylko brakuje ciekawych tematów, ale cóż to za problem odświeżyć jakieś stare, lub stworzyć coś nowego, jeżeli chcesz, żeby forum odżyło. Toksyczni ludzie potrafią skutecznie zatruwać życie, wiec dla świętego spokoju warto nauczyć się ich ignorować.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 10-08-2018 o 08:48
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Toksyczni ludzie potrafią skutecznie zatruwać życie.
    Gratuluję introspekcji

Nie rób tego dla forum, zrób to dla siebie, dla własnego spokoju, a forum, myślę, że prędzej czy później ożyje, potrzeba tylko trochę cierpliwości. Starzy forumowicze cały czas tu zaglądają (a przynajmniej niektórzy), czasem nawet coś napiszą, tylko brakuje ciekawych tematów, ale cóż to za problem odświeżyć jakieś stare, lub stworzyć coś nowego, jeżeli chcesz, żeby forum odżyło. Toksyczni ludzie potrafią skutecznie zatruwać życie, wiec dla świętego spokoju warto nauczyć się ich ignorować.
    Żeby Ci żaden nie zarzucił ogrzewanych kotletów jak odkopiesz jakiś temat.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    stara poczciwa M53, baba nie do zdarcia, jak jej stary motor, ten oldtimer.

Jaga-be, nawet to dobrze bo bożodrzew i wierzba zasłaniały ci ten barakowóz vel sklep i uszkadzały fundamenty domu
    Tyle o nas wiesz, nawet o najmniejszych drobiazgach. Czyżby się kłaniały strony Instytutu Pamięci Narodowej. Coś z tym rufjokiem jest nie teges. No, no, no rufi lata 70-80- się kłaniają? Znając tyle szczegółów o wybranych internautach trzeba było mieć spore doświadczenie i się wykazać. Jak nic umiejętności po starej działalności zostały. Teraz też takich fachowców potrzebują. Życzę ci dużo sukcesów (J23 i 1/2) .
    Ostatnio edytowane przez Jaga-be ; 10-08-2018 o 14:52

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    lata 70-80- się kłaniają?
    Ty, mosz racje, w elementarzu to było napisane.

Teraz też takich fachowców potrzebują. Życzę ci dużo sukcesów (J23 i 1/2) .
    Dziękuję bardzo za życzenia. Do IPN raczej ty masz świetne predyspozycje, gdyż wciąż w starych odchodach grzebiesz. W PIS możesz jeszcze zrobić karierę

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post

ty masz świetne predyspozycje, gdyż wciąż w starych odchodach grzebiesz.
    Chciała bym brać przykład od ciebie ale to jest świństwo co robisz na tym portalu---- więc dziękuję. He,he, he--- ' towarzysz' rufjok się zaczyna denerwować i nieporadnie atakuje. Napisz jeszcze coś co mnie rozśmieszy (mój były nik to N52).

Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują

Ciekawa jestem czy to jest motto?
    Ostatnio edytowane przez Jaga-be ; 10-08-2018 o 19:54

Kajów koło Gdziejowa
    Chciała bym brać przykład od ciebie ale to jest świństwo co robisz na tym portalu
    Co takiego robie? No Sorry nie przytakuje tworzystwu TWA i mam swoje zdanie? Kuźwa, jak mi przykro że nie wstąpiłem do waszej sekty .

towarzysz' rufjok się zaczyna denerwować i nieporadnie atakuje.
    Widze , że tłumaczysz sobie moje komentarze w miare swojego zgorszenia, kiedyś gnębiłaś swoich uczniów a teraz przerzuciłaś sie na różne fora i próbujesz gnębić wszystkich, ale ci to nie wychodzi z tąd ta twoja nerwowość

Pisz co chcesz i ile chcesz, wymyślaj nowe cuda i intrygi, to wasze TWA dowaliło to forum, same jesteście sobie winne, bez żalu z mojej strony Ja mam to wszystko serdecznie gdzieś, ale pozostane tu dla ciebie

Uprawnienia