Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Niedozwolony telefon - T-Mobile

Skoczów
    Wpisów
    18

Niedozwolony telefon - T-Mobile

Witam po dość długiej przerwie

Potrzebuję skorzystać z Waszych doświadczeń.
    Sprawa dotyczy kupionego na Allegro w styczniu telefonu który od połowy października wylogowuje się z sieci (w trakcie poruszania się) i wywala błąd i komunikat "Niedozwolony telefon". Prawdopodobnie został zablokowany przez operatora przez IMEI co zasugerowali mi serwisanci, bo dałem go do naprawy gwarancyjnej (zresztą wymieli płytę główną). Po sprawdzeniu na stronie operatora faktycznie jest komunikat, że Telefon zablokowany i właściciel nie może go sprzedać ...w sumie to każdy IMEI telefonu kupionego na raty powinien mi dać taki komunikat. Pani konsultant powiedziała, że jeśli byłby zablokowany to w ogóle nie mógłbym go włączyć ...a mogę i działa.
    Gość od którego kupiłem telefon (z fakturą) okazało się, że też go kupił na Allegro i to nie on widnieje na tej fakturze ...no i kredki.
    ...nawet nie mogę telefonu sam spłacać, bo nie jestem właścicielem ...i sytuacja patowa.

Dałem się wyrolować? ...na to wygląda, ale co dalej?

...ale, czy gdybym kupił kartę SIM np. w Czechach też będzie tam zablokowany? albo idąc dalej tym tropem ...jeśli by tam działał, to czemu go nie sprzedać w Czechach i odzyskać choć część utopionej gotówki?

mieliście styczność z podobną sytuacją? ...bo ja, to jak na razie to mam całkiem fajny tablet i to z bardzo dobrym aparatem ...i dylemat
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Kajów koło Gdziejowa
    Nie wiem o jaki telefon chodzi, ale chyba jest to bardzo stary telefon, nawet starszy niż NOKIA 5110.
    Znam takie przypadki, chodzi o stare telefony stacjonarne, ale bezprzewodowe, które wyłapują pasmo policji i możesz sobie posłuchać jak policja na sygnale po pizze zapiernicza. Znikoma szkodliwość czynu, ale upierdliwość organów ścigania może okazać się dla Ciebie "szkodliwa"
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Nie słyszałem o czymś takim. Ale chyba ktoś wykręcił ci wała z tym telefonem. Sprzedaj go dalej i tyle
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia