Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 85 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 846

Temat: Wolność mediów w polsce zagrożona !

Marcjan, nie wiem jakie zioło palisz ale jest dobre

dobre katia77

Szanowne Panie Katia77 i Zośka. Panie zapewne nie oglądają sprawozdań z sejmu i senatu. Nie wiedzą także co czynił Pan Jerzy Urban. Specjalnie dla Pań zdradzę, że podpuszczał na księdza Jerzego Popiełuszkę, co skończyło się zabójstwem tego wspaniałego księdza. Dokładnie tak samo jak niektórzy teraz czynią wobec Ojca Tadeusza Rydzyka. Dla Pań lepiej hi hi. Widocznie to Paniom wystarcza. Mnie nie !
    Z Panem Bogiem
    Marcjan Gepfert, nauczyciel - katolik.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    O i doigrałyście się dziewczyny hihihi Marcjan Was zjechał jak szkolniaki hihihi chyba mu zioła brakło hihihi

Cytat Napisał Marcjan Gepfert Zobacz post
    Szanowne Panie Katia77 i Zośka. Panie zapewne nie oglądają sprawozdań z sejmu i senatu. Nie wiedzą także co czynił Pan Jerzy Urban. Specjalnie dla Pań zdradzę, że podpuszczał na księdza Jerzego Popiełuszkę, co skończyło się zabójstwem tego wspaniałego księdza. Dokładnie tak samo jak niektórzy teraz czynią wobec Ojca Tadeusza Rydzyka. Dla Pań lepiej hi hi. Widocznie to Paniom wystarcza. Mnie nie !
    Z Panem Bogiem
    Marcjan Gepfert, nauczyciel - katolik.
    Proszę bez moralizatorskich tekstów. Jerzego Urbana pamiętam aż nadto dobrze, jak i nauczycieli wykształconych za jego czasów. Pamiętam jakim sposobem dostawali się na studia, kto w ogóle mógł wtedy studiować, więc proszę mnie tu nie pouczać.

A zioło to za Odrą można uzupełnić.

Wolność mediów i słowa zagrożona - ciąg dalszy.

Nie tylko Radio Maryja i TV TRWAM są groźne dla kłamstw naszego wspaniałego rządu Pana Donalda Tuska.
    Po dyskryminacji katolickich mediów jak Radio Maryja i TV TRWAM po cichutku szykują zamach na wolność słowa w internecie i chcą podpisać ACTA.
    Jeszcze kilka dni temu na stronie rządowej można było przeczytać:
    "ACTA SUKCESEM POLSKIEJ PREZYDENCJI".
    Teraz słowo"sukces" zniknęło.
    Czyżby kolejne cuda naszego umiłowanego przywódcy, Pana Donalda Tuska ?
    Chyba tak !
    Z Panem Bogiem
    Marcjan Gepfert, nauczyciel - katolik

A z ciekawości - co ojciec przeor z Torunia mówi o tej kontrowersyjnej "ustawie"?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

widze że Marcjan jest przeciwny ACTA.....czyli kradzież cudzej własności intelektualnej jest mu obojętna i jej nie neguje,no proszę,taki z niego katolik,nas tu na siłę moralizuje a sam leje na jedno z przykazań "nie kradnij"

Cytat Napisał cezark
    widocznie mamy inne pojęcie słowa "katolik" bo dla ciebie katolik=religijny fanatyk żyjący od mszy do mszy,słuchający tylko RM i Trwam,czytający tylko katolicką prasę,wczasy spędzając na pielgrzymkach a po godzinach pikietując agencje towarzyskie.....ja dziękuję bardzo za taki katolicyzm,nie jestem zainteresowany
    "Takim katolicyzmem" nie jesteś zainteresowany? Katolicyzm jest tylko jeden. W wypowiadaniu się o nim rację ma zawsze papież (zasada nieomylności papieskiej), więc komentarze Twoje oraz "dyszola" nt. jego decyzji są co najmniej nie na miejscu.
    Tak się składa, iż w rzeczywistości 75% osób deklarujących się jako katolicy są nimi tylko z nazwy. Swoją wiarę traktują instrumentalnie. Na niedzielne msze święte chodzą z przyzwyczajenia, co objawia się głównie chodzeniem do tego kościoła, w którym msze są najkrótsze. Czy gdy idzie się do domu swego ojca, to patrzy się na zegarek? Byle odbębnić zwyczaj i do domu lub na piwo... Nie chce się zagłębiać w szczegóły "wiary" tzw. "katolików", gdyż i tak moje słowa trafią w próżnię. Podam jedynie przykład ile przeciętny polski katolik wie o swojej wierze. Podczas niedawnej tzw. "wrzutki" ze strony PiS o karze śmierci wielu tzw. "wierzących" dowiedziało się, iż KK dopuszcza karę śmierci...
    Kościół Katolicki jest jedną z ostatnich instytucji w Polsce, która nie tylko głaszcze po głowie i mówi "róbta co chceta", ale także, a może i przede wszystkim WYMAGA. Wymaga przestrzegania swoich zasad, jakiejkolwiek aktywności społecznej, czy dyscypliny. A tacy nie są lubiani...

Cytat Napisał katia77
    Marcjan, nie wiem jakie zioło palisz ale jest dobre
    Wątpię, by Pan Marcjan musiał brać narkotyki, by się dobrze bawić. Są jeszcze ludzie, którzy umieją się rozerwać bez tego typu świństwa. :-)

Stanisław Hyrnik

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    widze że Marcjan jest przeciwny ACTA.....czyli kradzież cudzej własności intelektualnej jest mu obojętna i jej nie neguje,no proszę,taki z niego katolik,nas tu na siłę moralizuje a sam leje na jedno z przykazań "nie kradnij"
    nie wszystko jest czarne albo białe. Tu przecież nie chodzi tylko i wyłącznie o prawa autorskie. Zresztą, śmiech na sali, bo rządzący nie umieją nawet powiedzieć czemu podpisanie tej ustawy ma służyć albo twierdzą, że nic ona nie zmieni w Polsce (w takim po co ją chcą podpisać), a część z nich zagłosowała "za" nie wiedząc w ogóle co to za ustawa (albo co najlepsze pomyliła przyciski ).

Uprawnienia