Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 85 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 846

Temat: Wolność mediów w polsce zagrożona !

Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    nie wszystko jest czarne albo białe. Tu przecież nie chodzi tylko i wyłącznie o prawa autorskie. Zresztą, śmiech na sali, bo rządzący nie umieją nawet powiedzieć czemu podpisanie tej ustawy ma służyć albo twierdzą, że nic ona nie zmieni w Polsce (w takim po co ją chcą podpisać), a część z nich zagłosowała "za" nie wiedząc w ogóle co to za ustawa (albo co najlepsze pomyliła przyciski ).
    Oni już to doskonale wiedzą. nic się nie dzieje bez przyczyny...

Polecam także analizę dotyczącą ACTA:
    http://www.cafr.pl/2012/01/ratyfikac...-do-niepokoju/
    Ostatnio edytowane przez Biały Miś ; 25-01-2012 o 14:47

Cytat Napisał Biały Miś Zobacz post
    Oni już to doskonale wiedzą. nic się nie dzieje bez przyczyny...

Polecam także analizę dotyczącą ACTA:
    http://www.cafr.pl/2012/01/ratyfikac...-do-niepokoju/
    zdaje sobie sprawę, że doskonale wiedzą, tylko rżną głupów... chociaż kto wie czy potrafią obsługiwać neta...jednym słowem polityka to niezłe kłamstwo, więc wszystko jest możliwe
    Ostatnio edytowane przez Rybka ; 25-01-2012 o 15:21

Szanowna Pani Rybko.

Nic dodać, nic ująć.
    Że się tak wyrażę: wspaniale to Pani ujęła.
    Co się zaś tyczy tych Osób które doskonale odwracają "kota ogonem" powiem: nie tylko kupuję płyty z nagraniami na fakturę, ale i opłacam ZAiKS i inne stowarzyszenia.
    Z Bogiem
    Marcjan Gepfert, nauczyciel - katolik.

A czy Pan katolik jest za actą, czy przeciw?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Szanowny Panie Dyszolu. Jestem za X PRZYKAZANIAMI.
    Jak przeczytam całość "acta" to Panu powiem. Jak zwykle trzeba do tego podejść ostrożnie. Z tego co wiem są tam punkty które mają chronić własność, ale są też też podobno punkty, które mogą nas zniewalać. Ostrożności nigdy nie za wiele.
    A widać, że Polacy czyją się oszukiwani i stąd cała reakcja.

---------- Post dodany o 23:26 ---------- Poprzedni post dodany o 23:21 ----------

To są efekty oddania śledztwa w sprawie katastrofy samolotu z Panem Prezydentem Rosjanom, to są efekty odbierania katolikom prawa do wolności słowa przez swoją katolicką TV Trwam. To wszystko stopniowo narasta.
    Z Bogiem

Protest katolików w polsce !

Zebrano już ponad 800 tysięcy podpisów przeciw decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji odbierającej katolikom w Polsce prawo do własnej telewizji - TV TRWAM !
    Chcesz mieć wolne media w Polsce to wyślij podpisany protest, który drukują, tygodnik "Niedziela", tygodnik "Źródło", dziennik "Nasz Dziennik".
    Z Panem Bogiem

Ale przecież Trwam wcale nie zalicza się do puli wolnych mediów. To telewizja propagandowa.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Panie Dyszol.

Dla Pana wolne widocznie media to te gdzie się używa brzydkich słów, a nie te gdzie jest: Bóg - patriotyzm - historia i kulturalna rozrywka.
    Różnica pomiędzy Panem a mną jest taka, że ja życzę Panu aby pan maiał przynajmniej 10 (słownie:dzieszięć) ulubionych telewizji, A Pan życzy mi abym ja nie miał ani jednej.
    Z Panem Bogiem

O znowu się odezwał nawiedzony Marsjanin Gepfert.

Nie, dla mnie wolne media to takie w których nie dostaję zmanipulowanych informacji.

Uprawnienia