Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Temat: Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Kogo polecacie ?kogo odradzacie? Poszukuje firmy która zrobiła by solidnie i nie wyczyściła portfela .

Był stary temat, trochę info tam jest:
    http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...ar-co-poleacie
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja serdecznie odradzam tę firmę pod zamkiem (na Bednarskiej) - mamy od nich kuchnię: źle wypoziomowali (zwłaszcza przy podłodze), blat kuchenny przywozili 3 albo 4 razy bo ciągle był nie taki jak trzeba, laminat z mebli po 2 latach zaczął odchodzić, nie umieli zamontować płyty ani piekarnika, no i byli przy tym drodzy. Teściowa miała kuchnię zamówioną w Skoczowie (Wiskopol) i jest bardzo zadowolona.

Ja mam od nich stolik bukowy z drewna....olchowego jeszcze chcieli mi wmówić że się nie znam na drewnie.No i czekałem miesiąc aż go zrobią.MASAKRA.OMIJAJCIE TO MIEJSCE.

Ikea
    --------

polecam firmę MebleMałyjurek z Puńcowa.miła obsługa,perfekcyjne wykonanie od pomiarów kuchni(gratisowe) aż po sam montaż

Ja polecam Pana Madzie ,mieszka pod Ogrodzoną,jak będziesz zainteresowana to dam Ci namiary.Ja robiłam dwie kuchnie-cacuszko.

Meble na ul Michejdy u "GÓRY" w Cieszynie odradzam... Wujek tam robił kuchnie.. Ale za to gorące polecam MałegoJurka z Puńcowa- solidna firma... perfekcja jednym słowem

ja równiez polecam p. Madzię z ogrodzonej. Co prawda nie mam od niego kuchni, a meble w pokoju ale sa bardzo funkcjonalne i eleganckie. Znajomi sa zadowoleni z przedpokoju i kuchni

Uprawnienia