Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Kuchnie na wymiar

Fajne kuchnie

Zobaczcie sobie to (...)

Co sądzicie na ten temat ?
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 31-03-2016 o 09:34 Powód: linki

Jestem tu, stela
    Witam,
    Czy ja też mogę prosić o nr tel do pana Madzi?

Fajna kuchnia nie jest zła . A co sądzicie o takiej:

Bardzo fajna gra kontrastów.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał gucio82 Zobacz post
    Fajna kuchnia nie jest zła . A co sądzicie o takiej:

Bardzo fajna gra kontrastów.
    Tak, i pełno bloków do okoła
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Biała kuchnia? To musi być niepraktyczne
    Ja zawsze coś upapram to bym ciągle musiała pucować. Na ciemnych meblach tak nie widać
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Ja zawsze coś upapram to bym ciągle musiała pucować. Na ciemnych meblach tak nie widać
    Daj sobie jeszcze do pokoju ciemny dywan to będziesz mogła w obłoconych butach wchodzić a przyschniętej gliny nie zobaczysz.
    Jak dla mnie kuchnia nie musi być koniecznie biała , ale jasna, ciemne meble są ponure a błysk musi być, obojętnie na jakich meblach a nie że raz w roku , przed świętami nastąpi zdrapywanie kilkumiesięcznych wyschniętych sosów z blatu i drzwiczek.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Jeśli potrzebujecie dobrych mebli do kuchni to ja mogę Wam polecić meble do kuchni gorzów. Mam takie u siebie i jestem bardzo zadowolona. Są dobrej jakości, w dokładnie takich kolorach jakie chciałam i zrobione na wymiar, więc pięknie pasują do mojej kuchni.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 18-05-2017 o 12:21 Powód: link

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Karldis Zobacz post
    meble do kuchni gorzów
    Jo mioł od nich meble i już jak je do mnie przywieźli to sie rozlatywały a po miesiącu użytkowania sie durch rozleciały. Przynajmniej miołech czym w zimie polić.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 18-05-2017 o 12:21
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

my zamawialismy kuchnie w Ikea. Najpierw się tworzy projekt, który później możemy skonsultowac z pracownikiem ikea. Na tej podstawie jest tworzona lista zakupów z ich magazynu samoobsługowego

W rodzinie mam osobę która robi wszystkie meble pod wymiar, osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojej szafy wnękowej

Uprawnienia