Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Kuchnie na wymiar

krilady.
    Guest
    A co powiecie o Sonei?

Sonea

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A co powiecie o Sonei?
    Jeżeli jesteś stolarzem albo majsterkowiczem to warto tam zajrzeć. Sam zamawiałem u nich kiedyś jakieś drobiazgi - kółka, stopki, uchwyty i jak dotychczas nie miałem jeszcze żadnych problemów. Nie wiem dokładnie jak tam u nich z elementami drewnianymi, bo jeszcze nic takiego nie kupowałem, ale sądząc po jakości dodatków, na pewno zwrócę uwagę na soneę przy wyborze dostawcy płyt. Sam magazyn ma duży asortyment i wydaje się być fachowy.

Witam,też nadszedł już czas na remont i wymianę kuchni.Widać że polecają p.Madzię z Ogrodzonej i Małyjurek z Puńcowa.Może jeszcze ktoś korzystał z usług jakiegoś fachowca,i może podzielić się opiniami na dzień dzisiejszy.Ma może ktoś namiar na tych 2 panów?Byłbym wdzięczny.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Mogę Ci załatwić namiar na Madzię, ale musisz poczekać do poniedziałku
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Napisałam priv z nr do p.Madzi. Nam robił kuchnię i mogę polecić z czystym sumieniem

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Pan Siekierka, też polecam +48503330018
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Miałam załatwić namiar na P. Madzię, ale mi się zdrowie sypnęło .
    Mam nadzieję, że Pani Iwona pomogła, przepraszam.
    P. Madzia u nas w pracy robił kuchnię. Solidna robota i solidne wykończenia. Natomiast mnie osobiście się styl tej kuchni nie podoba, ale to już chyba kwestia dogadania
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Dzięki wszystkim za info.Arnika jesteś usprawiedliwiona.Chętnie podjadę,zobaczę jak ta kuchnia wygląda.Myślę że podzwonię i zaproszę do oglądnięcia,zrobienia planu i kosztorysu.Mam nadzieję że każdy z nich ma jakieś zdjęcia,co wykonał.A będą mieć nie lada wyzwanie,nie będzie to takie proste.

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Jak wyzdrowieję mogę Ci podesłać kilka zdjęć, ale tak jak piszę, kuchnia u mnie w robocie była robiona już jakiś czas temu i styl taki wiesz, pod szefową
    Także szczerze mówiąc mnie się nie podoba. Ja bym jednak inne wzornictwo preferowała, takie bardziej skromne
    No ale myślę, że jak sobie wybierzesz to tak Ci zrobi.

Klient nasz pan.

Uprawnienia