Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Weki

Ooo tak, tak Przyda się mi nieco rozrywki Ale to musi być wielki autobus wypełniony wesołymi forumowiczami i przygotowanymi przez nich pysznościami
    Kiedyś ktoś się chwalił świetnymi koreczkami powbijanymi w ananasa. Liczymy, że nas nimi uraczy
    Cierpliwość zbiera róże

i wszystko co zrobimy to zawekujemy i przyjedziemy ze słojami a takie moje spostrzeżenie to jak autorka dodała post i go przeczytałam yo wyobraziłam sobie jak wygląda takie zawekowane mięso, potem jak by ktoś obcy wszedł do piwnicy czy spiżarki to by Cię wziął za czarownicę że takie rzeczy trzymasz w słojach, albo że męża poćwiartowałaś na przykład

Ametyst Ty to masz wyobraźnię

No ale różne rzeczy można, czy też członki, by zawekować ;p
    Cierpliwość zbiera róże

isabellka taaa.... członki.... trzeba sobie w życiu radzić

Cytat Napisał ametyst Zobacz post
    isabellka taaa.... członki.... trzeba sobie w życiu radzić
    Że na czarną godzinę? I to miałoby się jeszcze NA-DA-WAĆ?
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał gellwetka Zobacz post
    Że na czarną godzinę? I to miałoby się jeszcze NA-DA-WAĆ?
    Ale pytasz, bo się zastanawiasz.....?

Hehe chyba jakieś niegrzeczne członki Wam po głowach chodzą. A może akurat nie takie miałam na myśli;p
    Cierpliwość zbiera róże

No ale fakt faktem takie mięsko z weka jest wyborne nie wspominając o tym tłuszczyku z dna na świeżym chlebie .Starziki wiedziały co dobre

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał isabellka Zobacz post
    Ooo tak, tak Przyda się mi nieco rozrywki Ale to musi być wielki autobus wypełniony wesołymi forumowiczami i przygotowanymi przez nich pysznościami
    Kiedyś ktoś się chwalił świetnymi koreczkami powbijanymi w ananasa. Liczymy, że nas nimi uraczy
    Ale że co? Wycieczka będzie? Mogę też jechać? Co trzeba mieć ze sobą? Miejscówkę trzeba wykupić?

Uprawnienia