Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sprawdzony okulista dziecięcy Bielsko, Cieszyn, okolice PILNE

Widzisz ten dom? To nie ten :P

Sprawdzony okulista dziecięcy Bielsko, Cieszyn, okolice PILNE

Szukam dobrego, sprawdzonego okulisty, który wykonuje badanie dna oka już kilkumiesięcznemu dziecku. PILNE

Byliśmy w zeszłym roku z córką w Bielsku na Hulance, tj. "okular med" ulica Wiśniowa 7. Trafiliśmy do dr Aliny Kasperek Dubiel. Córka miała wtedy skończone 2latka. Przeprowadziła badanie, ale w razie potrzeby mówiła, że może skierować do kliniki w Katowicach lub Krakowie. Słyszałam też o klinice dziecięcej koło sfery ale osobiście tam nie byliśmy, tylko optyk mówił mi o tym.

Na terenie Cieszyna najleprzym okulistą jest dr Basiura. W bielsku dr Wylęgała - przyjmuje na Piastowskiej chyba.

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Dzięki za wszelkie kontakty

W Cieszynie polecam panią doktor Pruchnicką,ul Korfrantego tel 33-85-12-083

ja również polecam panią doktor Pruchnicką, jest bardzo spokojna, opanowana, ma podejście do ludzi, cierpliwość, przede wszystkim do dzieci, natomiast pana doktora Basiury nie polecam, bywa czasem niepohamowany i potrafi nieźle krzyczeć, a tu trzeba mieć to podejście i być opanowanym, bo ma do czynienia z człowiekiem, a dzieckiem zwłaszcza, wiem, że się czasem denerwuje, ale trzeba to zrozumieć, że to są małe dzieci.
    Ostatnio edytowane przez Madlene ; 09-02-2012 o 19:57

Madlene dokładnie tak było w przypadku mojego dziecka,dlatego panią doktor polecam 100%

z tego co wiem, to krzyczy nie tylko na dzieci, ale i na dorosłych, a naprawdę nic ludzie mu nie robią. Moi znajomi poprzenosili się do dr Pruchnickiej i są zadowoleni. Każdy lekarz musi sobie zdawać sprawę, że ma do czynienia z człowiekiem, który nie jest uśmiechniętym misiem, czy lalką, ale człowiekiem, który z racji dolegliwości udaje się do niego, i oczekuje pomocy, a nie wrzasku. Chore dziecko płacze, bo go boli, taka jest jego psychika, że jak się boi lekarza w białym kitlu to będzie płakać, ale jak lekarz będzie miał dobre podejście do niego, umiał zagadać, spokojnie, delikatnie, to dziecko się uspokoi, naprawdę. Na Cieszynie polecam szczerze jedynie dr Pruchnicką.
    Ostatnio edytowane przez Madlene ; 09-02-2012 o 20:15

No ja dr Basiurze nie mam nic do zarzucenia. Mam nietypową wadę wzroku i ten lekarz jako jedyny w okolicy ją rozpoznał.
    Co dr Pruchnickiej. Rzeczywiście jest miła. Mój mąż miał jakąś chorobę oczu. Nie był w stanie wyjść z domu. Taki miał światłowstręt. Pani Pruchnicka była tak uprzejmaa, że przyjechała do nas do domu. Przepisała jakieś kropelki, po których niestety się nie poprawiało. W końcu po tygodniu sama zawiozłam męża do szpitala. Tutaj dostaliśmy ochrzan od lekarzy nza okulistyce, że z takim ciężkim zapaleniem wirusowym tak późno przyjeżdżamy. Trzeba było przyjechać natychmiast a nie dopiero po tygodniu.
    Uważam, że u lekarza najważniejsze jest jakim jest lekarzem a nie jaka jest jego uprzejmość. dr Pruchnickiej nie polecam mimo jej uprzejmości

Uprawnienia