Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Temat: Co myslicie o Krzysztofie Rutkowskim...

Co myslicie o Krzysztofie Rutkowskim...

Ciekawe czy on rozwiazał by sprawe tego chłopczyka z Cieszyna?

Jako detektyw jest skuteczny lepszy od Policji

Niech spróbuje, to zobaczymy czy mu się uda.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jaki detektyw-licencje mu zabrali mu dawno.Dla mnie to zwykły padlinożerca,tylko łatwy łup i rozgłos,plus mamona od ludzi.

Niech spróbuje, to zobaczymy czy mu się uda.
    Dyszol czyżbyś był Policjantem ?

Nie ale w przedszkolu chciałem być..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Nie rozumiem pojawiania się takich tematów na forum. Co autor chciał właściwie osiągnąć zadając to pytanie

Nie rozumiem pojawiania się takich tematów na forum. Co autor chciał właściwie osiągnąć zadając to pytanie

Odpowiedź z cytatem
    pewnie zażartą dyskusje ?

Jaki detektyw-licencje mu zabrali mu dawno.Dla mnie to zwykły padlinożerca,tylko łatwy łup i rozgłos,plus mamona od ludzi.
    Ale jest skuteczny ,co ma do tego licencja to tylko papier
    Niedawno oglądałem program w którym odbił dziecko zabrane Polskiej rodzinie w Norwegii Policja w Norwegii była bessilna wobec tamtego prawa Polska policja w ogóle by nic nie zrobiła.

On jest właścicielem firmy detektywistycznej i zatrudnia licencjonowanych detektywów.
    Zresztą faktycznie po co papier. Liczy się to że jest skuteczny w tym co robi. Bez niego policja pewnie w tym roku nie doszłaby do tego co się stało naprawdę.

Cytat Napisał stanley Zobacz post
    Ciekawie mówisz,tylko że o On wyjaśnił sprawe i wziął za to 15 tyś a policje kosztowało to ponad 100 tyś a nawet dupy nie ruszyli zza biurek.

Uprawnienia