Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116

Temat: Co myslicie o Krzysztofie Rutkowskim...

Samo to ,że jest znany w całej polsce - mówi samo za siebie.

Cytat Napisał semiro Zobacz post
    Ciekawie mówisz,tylko że o On wyjaśnił sprawe i wziął za to 15 tyś a policje kosztowało to ponad 100 tyś a nawet dupy nie ruszyli zza biurek.
    Dziś w TVN mówił, że zrobił to całkowicie za darmo.

sądzę że zatrudnia lepszych psychologów niż policja ,którzy matkę rozpracowali szybciutko i powiedzieli jak ją podejść

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał stanley Zobacz post
    Jaki detektyw-licencje mu zabrali mu dawno.Dla mnie to zwykły padlinożerca,tylko łatwy łup i rozgłos,plus mamona od ludzi.
    Dyrektorem szpitala też nie musi być lekarz (znamy wiele takich przypadków), więc co ma do licencja Rutkowskiego do jego skuteczności w wykrywaniu przestępstw. Dla mnie może być piekarzem, cieślą czy bukmacherem, ważne jest ile dobrego robi wyręczając tym całe zastępy policji.
    Szkodza tylko malutkiej Madzi.

Super gość

Trzeba zostawić jest dobry po za tym mamy takie prawo ze policja ma ręce związane .Za bardzo sie patyczkują z przestępcami powinien jedem z drugim odpokutować cieżka praca a nie siedzenie w celi za nasze pieniądze .Ale cóż sie dziwić przecież popatrzcie w około co sie dzieje .nie wiem dlaczego nasz rzad nie bierze przykładów z innych państw.Ustalają swoje jakieś ustawy kupy dupy sie nie trzyma sami uczeni.A nawiązując go Rudkowskiego on nie potrzebuje licencji zeby ratować ludzi lub pomagać w odnalezieniu .Dla mnie tacy ludzie mają uznanie tak samo jak Owsiak oby takich ludzi było więcej.

Dobry jest trzeba przyznac ze zadzialal skutecznie i narobil policji niezlego wstydu Pewne jest ze starannie dobranych pracownikow i to odkrycie to raczej ich zasługa

WBT dobrze mówi!

prawda taka że ma lepiej niż policja bo może praktycznie wszystko a policjanci muszą się trzymać określonych procedur i gdyby mogli robić wszystko bez ograniczeń jak detektywi to by też dawno już ją znaleźli

prawda taka że ma lepiej niż policja bo może praktycznie wszystko a policjanci muszą się trzymać określonych procedur
    nie o to chodzi....rutkowski robi to za pieniądze i to duże chociaż ponoć nie weżmie za tą akcję w Sosnowcu,ale mniejsza z tym, za swoje akcje bierze dziesiątki a czasem setki tysięcy co zresztą widać po wyposażeniu jego ludzi (najnowsze auta,sprzęt,broń) a policja robi to dla samej zasady robienia bo od tego jest a jak wiadomo człowiek do roboty w której nie ma własnego interesu nie bardzo ma chęć się przykładać.

z mojej strony wielkie uznanie dla Pana Krzysztofa Rutkowskiego , że tak potrafił rozpracować matkę tej Madzi, niestety bardzo tragicznie się to zakończyło, bardzo żal mi tego dziecka, ci rodzice w ogóle są nieodpowiedzialni, ja rozumiem depresję poporodową u kobiet, którą część psychologów przypisuje tej kobiecie jako prawdopodobną przyczynę jej zachowania, a raczej utraty kontroli nad sobą, niemniej nie ma żadnego wytłumaczenia dla takiego postępowania z dzieckiem! nikt nie miał prawa odebrać życia tej dziewczynce! i to w tak okrutny sposób Myślę ponadto, że raczej to nie był wypadek, że to mogło być zaplanowane, ale to już na pewno wyjaśni śledztwo

Uprawnienia