Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Proszę,kliknij na link,kliknij-Vote-wpisz imie swoje,adres mailowy i kod z obrazka

Proszę,kliknij na link,kliknij-Vote-wpisz imie swoje,adres mailowy i kod z obrazka

nastepnie potwierdz w poczcie przychodzącej link,a wszystko po to żeby pomóc chorej dziewczynie na SM w wygraniu kongursu gdzie nagrodą jest 5000,-us konkursu oragnizowanego przez Australijską Organizacje Charytatywną/wszystko można przeczytać na stronie która sie otworzy.Pieniadze sa potrzebne na zorganizowanie podrózy do Jordanii gdzie ma odbyć sie operacja przeszczepu komórek macierzystych,dzieki niej Wiola Swierczek będzie zyła.Jeżeli nie dojdzie do tej operacji ona umrze,prosze pomożcie tej dziewczynie ,to tylko 10 sekund,zagłosuj....podaje link - http://sunsuperdreams.com.au/dream/v...nd-fight-als-1

Zagłosowałem. Trzeba jeszcze potem na linka który przyślą. Pewnie będą mi śmieci pełno wysyłać, ale cóż, jeśli mój głos pomoże...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia