Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 227

Temat: Spotkanie po latach z PIERWSZĄ MIŁOSCIĄ...

Widzisz ten dom? To nie ten :P

Spotkanie po latach z PIERWSZĄ MIŁOSCIĄ...

jest tak - ja, po kilku latach małzeństwa, trójka dzieci, życie płynie...i nagle na jednym z portali odzywa się On...moja dawna miłość...PIERWSZA MIŁOŚĆ...też ma rodzinę, dzieci..I rzuca hasło - spotkajmy się...
    A jak ta nastolatka...bo i chciałabym, i boję się bo rozmowa w realu to już inna bajka...
    Co wy robicie w takich sytuacjach? Nie boicie się że to coś zmieni w was, ze...stara miłość nie rdzewieje?

Moja stara miłość, to mój mąż... więc mam problem...

dlaczego to takie niesprawiedliwe

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał grabowska Zobacz post
    I rzuca hasło - spotkajmy się...
    Je, je, je.......bla, bla, bla....... Jak dla mnie takiemu facetowi chodzi tylko o jedno. I może nawet nie o seks, ale o przygodę. Nudzi mu się, biorą go wspominki, szuka emocji.... Może mu brakuje potwierdzenia, że nadal jest atrakcyjny i szuka tego w starych znajomościach, no wiesz, że zawsze jest tam jakaś laska, której on się podoba. Jak dla mnie przez niego przemawia jego ego - szuka zaspokojenia i potwierdzenia swojej atrakcyjności.

Jeśli masz udane małżeństwo to lepiej tutaj skierować swoje myśli

Ale chyba poszłabym się spotkać, tyle, że wszystko co mówi brałabym z przymrużeniem oka, a nawet z taką podejrzliwością, jakich sztuczek wobec mnie użyje.... A są to czasem bardzo proste i tandetne mechanizmy...
    Ostatnio edytowane przez krilady. ; 16-02-2012 o 13:51

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    No nie wiem.....pewnie gdzieś w środku poczułabym dreszczyk emocji.....ale na spotkanie raczej bym się nie wybrała. Bo taka konfrontacja może mocno rozczarować, po co psuć sobie miłe wspomnienia...

Kurcze, choć tak naprawdę bardzo by mnie kusiło znowu się zobaczyć
    Ostatnio edytowane przez Iwi ; 16-02-2012 o 14:05

To idź, wygrzmoci i po sprawie.

Toć i mnie strasznie kusi by go zobaczyć choć mam takie obawy jak KRILADY...Ale z drugiej strony...ja także mogłabym znaleźć potwierdzenie ze jeszcze komus się podobam i poczuć się jak na randce
    Ech, ten kij ma dwa końce..

Najlepiej zapytaj męża o zdanie.....

Najlepiej zapytaj męża o zdanie.....
    i poproś żeby zawiózł cię do tej restauracji czy gdzie się tam umówicie a rano przyjechał po ciebie do hotelu.....

Idź z mężem i dziećmi
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Rozumiem ze same wygłodniałe samce widzą tu tylko podtekst erotyczny...każdy mierzy swoją miarą

Uprawnienia