Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 227 z 227

Temat: Spotkanie po latach z PIERWSZĄ MIŁOSCIĄ...

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    I po co ty zas tu lazisz..hmm?

Jak to typowe samce;p a co do spotkania po latach to mam jedno przed sobą i to po wielu latach i jestem bardzo dobrej myśli a co do 1 postu to sądzę że zależy to tylko od Ciebie, od tego jakie masz relacje z partnerem itd bo on może odebrać to spotkanie inaczej niż TY a zazwyczaj tak jest, że samica myśli jedno a dla samca jest to dwuznaczne i zazwyczaj myśli w innym kierunku niż samica. Zależy też jak Ty sama patrzysz na obecny związek czy jest świetny czy nie bardzo, bo skoro jest wporządku to pierwsza miłość bardziej zaszkodzi. Owszem na chwilę będzie dużo emocji ale tylko na chwilę, a później tylko gorzej. Chyba, że się bardzo nie układa, bądź już jest praktycznie po wszystkim to dla osoby która najgorzej na wszystkim wychodzi mimo wielkiego wysiłku i starań jest to pozytywne przeżycie nawet bardzo

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał IcMute24 Zobacz post
    Jak to typowe samce;p a co do spotkania po latach to mam jedno przed sobą i to po wielu latach i jestem bardzo dobrej myśli
    W jakim sensie "dobrej myśli"?

To teraz bedziemy czekać na Twoją historię - nawiasem mówiąc, będzie to fajnie teraz "zobaczyć" takie spotkanie od strony faceta.

[QUOTE=krilady.;174008]W jakim sensie "dobrej myśli"?

W takim sensie że będzie to bardzo dobry dzień ;p

krilady.
    Guest
    A kiedy to spotkanie? Żeby my wiedzieli kiedy jaka relacja

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Otoz to, czekamy na relacje..jak to wyglada od strony faceta

Kompel.sie.nie pochwalił to chyba coś było moje zdanie jest w temacie takie że może być takie spotkanie niebezpieczne...jak to relacje damsko męskie, może sie wydawać oj nie ulegne, ale tak naprawde nie wiesz czy nie pękniesz. Nic sie nie dzieje bez przyczyny, każdy kontakt z płcią przeciwną może sie zakończyć romansem, nawet stały układ może sie zakończyć miłoscią z jednej z drugiej strony lub obopulnej...napewno seks pozamałżeński może być niebezpieczny a nikt nie jest tak niebezpieczny jak zraniona kobieta
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia