Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: Siłownia Skoczów

Siłownia Skoczów

Co powiecie o siłowni na delfinie? Jakie są ceny i godziny otwarcia? A jak sprzęt? Jakaśpomoc instruktora? A może jest jeszcz inna siłownia w skoczowie?
    Chętnie też poznam wasze opinie o aerobiku i tym podobnych również w skoczowie. Może coś polecicie, gdzie warto.

W Skoczowie jest ten sam właściciel co Mega Gym na Błogockiej w Cieszynie , która kończy swoją działalność z powodu remontu Schroniska. http://ssm-cieszyn.com/

Podbijam temat...chodzi ktoś na siłke na Mega Gym? Jak wygląda sprawa, jest jakiś instruktor co pokieruje żeby dobrze wykonywać ćwiczenia? Jak atmosfera?
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Ja nie chodze, ale z tego co wiem to sprawa wyglądy tak że jeden na drugiego zerka i mu zazdrości figury a instruktor nie ma zielonego pojęcia o co biega

Ludzie narzekają, że mało zarabiają a kase wyrzucają w błoto.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał ceuer1 Zobacz post
    To.szkoda kasy
    Kiedy idziemy na siłkę? bo coś mi w boczki wlazło
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hehe...może jutro

Cytat Napisał xyzxyz Zobacz post
    Ludzie narzekają, że mało zarabiają a kase wyrzucają w błoto.

zmien sobie ten nick na banan1 tak jak to zrobił ceuer. Na lepsze Ci to wyjdzie

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Podbijam temat...chodzi ktoś na siłke na Mega Gym? Jak wygląda sprawa, jest jakiś instruktor co pokieruje żeby dobrze wykonywać ćwiczenia? Jak atmosfera?

Jest nieźle, co wieczór tam pakuję i kiedyś się tam bądź za jej rogiem spotkamy to zobaczysz
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia