Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Poszukuje kotka

Poszukuje kotka

Chciałabym przygarnać,adoptować, może nawet ktoś ma kotka i bedzie miał małe kocieta byłabym bardzo wdzieczna za jakieś znaki zalezy mi na takim malutkim żeby od poczatku był z nami.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Spróbuj w Stowarzyszeniu Przyjaciół Zwierzat AS w Ustroniu, oni właśnie zajmują się ratowaniem kotów. Może mają jakieś kocięta, choć to raczej wątpliwe o tej porze roku. Ale dlaczego to musi być malutkie kocię? Wbrew krążącym opinią koty bardzo przywiązują się do ludzi a nie do miejsca. Pooglądaj trochę tych skrzywdzonych bidulek to może któryś wpadnie Ci w oko, a może będzie tak, że to kot wybierze Ciebie Dodatkowym plusem jest to że koty ze Stowarzyszenia są juz wykastrowane bądź wysterylizowane....
    Pomyśl o tym

Dzięki za odpowiedz ty jedna zaraz wchodze do wujka google i bede szukac jakiegoś adresu numeru tel nawet nie wiedziałam,że jest taka owa istytucja

Wpisów
    40
    Daj znać jak już jakiegoś wybierzesz

A przypomniało mi się - jest jeszcze Fundacja Lepszy Świat - tez powinni mieć koty
    Ostatnio edytowane przez Iwi ; 01-03-2012 o 16:48

Możesz tez zobaczyć na forum www.miau.pl

dziękuje dziewczyny na pewno napisze i dam zdjęcie

Wpisów
    40
    Masz już tego kotka czy dalej szukasz?

Uprawnienia