Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: CDMA w Orange

CDMA w Orange

Witam.
    Mam router CDMA WiFi na próbę od Orange. Po podłączeniu zasilania świeci się dioda "Power" a "Signal" nie. Czy to oznacza, że nie ma u mnie zasięgu sieci CDMA? Czy kartę SIM trzeba jakoś aktywować? Np. wprowadzając nr PIN w aplikacji na komputerze.

jesli moge cos poradzic to nie polecam internetu z orange! kupilam, pochodzil 2 m-ce i padl ruter a na nowy czekalam 2,5 m-ca a faktury trzeba bylo placic normalnie a jak napisalam pismo o zwrot kosztow to go zgubili i czekam znowu drugi miesiac na odp czy zwrócą koszty! no porażka...no a wogole obsluga klienta w salonie przy kuflandzie to pozostawia naprawde duzo do zyczenia...

Witam, czy jeśli wskaźnik paliwa w samochodzie pokazuje 0 to znaczy, że nie mam paliwa, czy może wskazówka się zepsuła ?

Pytanie analogiczne do tego, które postawiłaś.
    Proponuję zajrzeć do instrukcji obsługi i tych książeczek, które dostałaś przy zakupie. Wszystko tam jest dokładnie opisane i postępując z poradami da się ten sprzęt uruchomić bez problemu.

Wydaje mi się, że nie ma tutaj wróżek, a i z fusów mało kto umie coś wyczytać.

Z własnego doświadczenia wiem, że każda radiówka jest do niczego, prędzej czy później...

oj wicher27, więc masz marne doświadczenie.
    Jeśli sieć jest dobrze zaprojektowana, zbudowana i zarządzana to nie ma mowy, żeby była 'do niczego'.
    Zresztą tu nie ma mowy o 'zwykłej' radiówce (wlan). Orange to całkiem inna technologia.

Uprawnienia