Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Szukam dobrego księgowego

Cytat Napisał 528 Zobacz post
    może mi kogoś polecicie ........................... chodzi mi o sprzedaż części samochodowych itp. szukam kogoś, kto potrafi pomóż a nie tylko żucać paragrafami, kogoś kto ma ochotę trochę pomysleć. Może być to również ktoś z bielska nie koniecznie Cieszyn.
    witam.
    Polecam sie. od lat prowadze księgowość w duzej hurtowni motoryzcyjnej z Cieszyna. posiadam certyfikat ministerstwa finansow. oto moj numer tel. 531 490 036. biuro rachunkowe "speed"

Namiary poszły na priv
    Czasem największymi zwycięzcami są ci, którzy dobrowolnie wywiesili białą flagę

Mój tata niedawno szukał księgowego ale po namyśle wybrał program do księgowania z infakt.pl/gmw/tra Na razie go testuje ale z tego co wiem ma zamiar wykupić pełną wersję.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:34 Powód: spam

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    podczepiam się pod temat,a mianowicie potrzebuję namiary na jakieś biuro rachunkowe które rozliczy mi vat za materiały budowlane,na 90% faktur nie ma numerów pkw więc roboty troszkę jest,dzięki za info
    My ostatnio rozliczaliśmy Vat budowlany w biurze rachunkowym "Bilans" z Cieszyna, ul. Bielska 68 338514440 i jesteśmy bardzo zadowoleni - szybko i sprawnie w kilka dni.

Dobrym biurem rachunkowym jest e-pok.pl/ . Mój kolega korzysta z ich usług. Prowadzą jego rachunkowość i doradzają w kwestii finansowo-księgowej. Jest to profesjonalne biuro i dobrze się z nimi współpracuje.

To może i ja dorzucę swoje "trzy grosze" - korzystałam kiedyś w usług biura euro-punkt.pl, aczkolwiek dotyczyło to sprawy odzyskania podatku z pracy zagranicą. Z pomocy 'zwykłej' księgowej nigdy nie korzystałam, więc raczej ciężko mi polecić, ale jak ktoś będzie pracował zagranicą w wakacje to zawsze może się do nich zgłosić.

ja moge ci polecić [spam] oni działają zdalnie więc nie ma problemu z lokalizacją
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 16-02-2015 o 13:57 Powód: spam

Zamieść ogłoszenie na takiej stronie jak ta(...) na pewno ktoś się znajdzie bo takie portale przegląda masa osób poszukujących pracę. Myślę, że to najlepsza opcja
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 29-08-2015 o 21:48 Powód: spam

Musisz juz stąd spierd bla bla bla alać.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia