Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Na jaką Stację Kontroli Pojazdów okolice Ustronia ?

Na jaką Stację Kontroli Pojazdów okolice Ustronia ?

Witam.
    Jaką stację byście mi polecili koło Ustronia? Najlepiej taką do 3.5T bo jak się trafi na 2-3 tiry na okręgowych to stanie dwie godziny.
    Najlepiej żeby jeszcze drobne usterki naprawiali żeby po mechanikach nie trzeba było się smykać...

Jest taka fajna nowa stacja kontroli pojazdów w Harbutowicach. Tam gdzie naprawiają klimatyzacje.Widać ich dobrze z węzła bielsko-cieszyn.Byłem z klimą i przy okazji zrobiłem badanie. Najlepsze ze mają linię która automatycznie wykrywa 4x4 i nie ma strachu że coś uszkodzi.Diagnosta przyjazny i robią fajnie.
    Jak ktoś chce to usuną usterki na warsztacie. Godni polecenia

Na Krzywej

Była baza PGKiM w Skoczowie za pogotowiem też jest Super.Szybko i Uprzejmie.
    Byłam, bardzo mili ludzie.

Jeździłem na krzywą. Ostatnim razem właśnie tam była kolejka ciężarowych.
    Pojechałem na tą w Harbutowicach. Obsługa miła szybko bez kolejki i dostałem rabat na usługi warsztatu.Nawet nie wiedziałem że mają tam serwis klimatyzacji i to taki z renomą. Warto
    Dziękuję za poradę!

Ja jeździłam do Międzyświecia , ale kupiłam auto z gazem , a tam nie robią. Koleżanka była w Harbutowicach i strasznie chwaliła. Pojechałam do nich i też polecam. Stacja zupełnie nowa i jeszcze nie ma kolejek , a diagnosta bardzo sympatyczny.Pokazał co trzeba zrobić z autkiem w niedalekiej przyszłości i zaprosił za rok.
    Polecam!

W Ustroniu na Gojach Stacja kontroli Bielaszka. Kiedys jeździłem do Międzyświecia, ale po kupnie auta z gazem wybrałem Bielaszkę i jestem zadowolony.

witam was a mozecie podac namiary na ta stacje kontroli w harbutowicach bylbym wdzieczny

Witam.
    Ja też bym się podłączył pod tą prośbę.Dziękuję

Tu można zobaczyć mapkę.Klikając na ulotkę.
    http://www.stacja18.pl/

Byłem dziś u nich. Naprawdę bardzo przyjaźnie i bez kolejki.Spaloną żarówkę wymienili gratis. Można polecać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia