Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: LUPRO - opinie

LUPRO - opinie

Witam, szukam opinii o LUPRO, sieci działającej w Skoczowie.
    Dosyć dynamicznie się rozwijają. Wkrótce będą ciągnąć swoje światłowody w okolicach ul. Kiczyckiej i przyległych, ponieważ wczoraj odwiedziła mnie wynajęta przez nich firma projektowa, która przygotowuje inwestycję. Ich cennik jest dosyć atrakcyjny. kolejnym atutem jest światłowód do samego domu dający spore możliwości. Czy warto zmieniać operatora Dialog czy TP SA na Lupro Podpowiedźcie. Jak z jakością, awaryjnością , pingami..hmmm

Na światłowodzie to z pingami na pewno nie będziesz miała kłopotu.. A o Lupro pierwsze słyszę.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Chyba tylko małe dziecko nie załapie że jest to kryptoreklama sieci LUPRO

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja mam umowe z LUPRO od 2006r i jestem zadowolony, przez ten czas to chyba trzy razy nie było netu przez krótki czas, raz jak była burz drugi raz jak z klatki ukradli switch, a trzeci raz to chyba jakaś mała awaria, jak sie chcesz dowiedzieć wiecej to zadzwon do mnie662130639 to Ci poopowiadam co i jak:-)

Cytat Napisał lks Zobacz post
    Chyba tylko małe dziecko nie załapie że jest to kryptoreklama sieci LUPRO
    Jeśli tak to dałem się nabrać
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Żadna kryptoreklama. Po prostu pytam o opinie czy warto w to wejść. Poza tym każdy może napisać neagtywne sugestię jezeli będzię miał takie, które będą doskonałą ANTYreklamą, więc wybacz @IKS ale nie trafiłeś. Zresztą tu na forum sporo takich pytań więc nie widzę problemu.

nie wiem czy to reklama, ale firmę mogę polecić. Internet działa szybko i bez problemu. Jak coś trzeba załatwić to interwencje zgłasza się telefonicznie i zaraz jest naprawione. Polecam korzystam od 2008 roku. Nie mam umowy więc nie mam problemu, w każdej chwili mogę zrezygnować. Koszty tez niskie.

A ja ostatnio nie jestem zadowolona i rozglądam się za innym dostawcą neta choć Lupro mam od lat.
    Od mniej więcej trzech- czterech miesięcy nie ma tygodnia,żeby nie było 1-2 przerw-zaczyna się wieczorem lub w nocy a rano znów jest czyli pewnie jak przychodzą do pracy to awarię usuwają,choć często dopiero po moim telefonie.Do tego wina jest po ich stronie,kupiłam nawet niepotrzebnie nowy modem bo sugerowali,że to u mnie. Do tego brak jakiegokolwiek numeru do zgłaszania awarii,pewnie żeby mieć święty spokój.
    Ogólnie nie wiem co się dzieje,ale nawet przepraszam nie ma więc zmieniam.

Nie wiem czy to na reklamie czy antyreklamie komuś zależy. Nieważne. Czy ktoś zna firmę, z której wszyscy są zadowoleni albo niezadowoleni. Nie ma takiej. Dialog, TP, Netia itd. Są zadowoleni i niezadowoleni klienci. W Lupro możesz zawsze zrezygnować, bez kar. 30 dniowy okres wypowiedzenia. Nie ma umów na czas określony, więc nawet jak weźmiesz i się nie spodoba to podziękujesz. Ja co miesiąc dostaję fakturę z nr tel. na który można zgłaszać awarie, więc mariag chyba ma za darmo, skoro faktur nie dostaje.

Racja @paulinak nikt nigdy wszystkim nie dogodzi. Jak dojadą z tym światłowodem to wezmę na testy, a nóż będę zadowolony Dzięki wszystkim za opinie.

Uprawnienia