Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: LUPRO - opinie

Ja jestem w Lupro od co najmniej 10 lat i do tej pory nie miałem specjalnie nic do zarzucenia. Mam internet do 10Mb/s,ale od roku zacząłem zauważać,że są momenty(często sobota i inne terminy),że spada np.do poziomu ok.1 Mb/s i trudno coś zrobić kiedy po godzinach otwarcia firmy,trudno,a właściwie nie możliwe jest dodzwonienie się na jakiś nr interwencyjny,bo nikt nie odbiera.Pozostaje jedynie wykonać telefon w godzinach otwarcia firmy i zwrócenie uwagi nie koniecznie zorientowanej dziewczynie na powtarzające się problemy z internetem,najczęściej jak ktoś już zauważył nawet przepraszam nie usłyszysz,jakby ta sytuacja była już oczywistą i normalną.Tak więc tracąc już trochę cierpliwość do sposobu działania firmy Lupro noszę się z zamiarem zmiany dostawcy internetu,choć jak mam w pamięci działanie DIALOGU,to i tak nie najgorzej.Podsumowując-moje doświadczenia z ostatniego roku zmuszają mnie do stwierdzenia: NIE POLECAM ! Dodam że jestem na lini kablowej dawnego TPSA na ul. Góreckiej

Na Góreckiej, na słupach energetycznych AB1 ma światłowód możesz się zawsze przełączyć na innego operatora

Cytat Napisał 001 Zobacz post
    Na Góreckiej, na słupach energetycznych AB1 ma światłowód możesz się zawsze przełączyć na innego operatora
    Reklama...?
    Jakość i profesjonalizm dostarczania usług przez tą firmę pozostawia wiele do życzenia.

Uprawnienia