Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Dolny Śląsk - gdzie na weekend

Dolny Śląsk - gdzie na weekend

Od niedawna mieszkam we Wrocławiu i zaczęłam wiosenne wycieczki po Dolnym Śląsku. Jelenia Góra mnie zauroczyła już jakiś czas temu. Szukam więc podpowidzi turystycznych. Gdzie można pojechać w okolicę Jeleniej na weekend? Pospacerować, pojeździć na rowerze. Znajomi polecają mi Staniszów Pałac na Wodzie jest podobno piękny. Na pewno sprawdzimy, ale chętnie poznam jeszcze więcej pomysłów na weekend w górach.

krilady.
    Guest
    Zapraszamy do CIESZYNA

Polecam Góry Stołowe, najlepiej teraz póki nie ma zbyt wielu turystów, a tak całkiem bliżej to Dolina Baryczy jeśli lubisz podglądać ptaki, albo Góry Sowie jak lubisz wspinaczki i eksploracje, Ślęża też może być ale szybko się nudzi.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Karpacz. Zdecydowanie Karpacz

Cytat Napisał abhaya Zobacz post
    Polecam Góry Stołowe, najlepiej teraz póki nie ma zbyt wielu turystów, a tak całkiem bliżej to Dolina Baryczy jeśli lubisz podglądać ptaki, albo Góry Sowie jak lubisz wspinaczki i eksploracje, Ślęża też może być ale szybko się nudzi.
    o tak, polecam Góry Stołowe!

w drodze do Jeleniej góry masz Bolków i piękne ruiny zamku. Niedaleko Wałbrzycha miejscowość Zagórze jezioro bystrzyckie z zaporą wodną las i ruiny Zamku Grodno , podziemne miasto w Osówce tamte rejony maja mnóstwo takich atrakcji turystycznych tylko trochę nie potrafia o nie dbać

---------- Post dodany o 22:22 ---------- Poprzedni post dodany o 22:20 ----------

mieszkańcy wałbrzycha nawet nie wiedzą, że w ich mieście też są ruiny zamku Nowy Dwór z półką skalną z której ropościera się wspaniały widok na góry Wałbrzyskie

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    A jak juz będziesz blisko Wałbrzycha to polecam - Książ - zamek i stado ogierów....

Z pełną odpowiedzialnością polecam Góry Stołowe - Szczeliniec, Błędne Skały - to m.in. warto zobaczyć. Fajnym pomysłem jest też Kłodzko, Duszniki Zdrój i zamek w Książu

Złoty Pociąg .

Polecam bardzo ciekawy film , pomimo że jest w języku rosyjskim super się go oglada .
    No nieco starsi forumowicze powinni bez problemów 50% treści zrozumieć

- - - Dopisano - - -

O ile ktoś z Was będzie to oglądać , zobaczycie jak działa tamtejsza propaganda

Też polecam Karpacz, szczególnie jak ktoś ma zamiar wybrać się gdzieś z dzieciakami. Byłam tam niejednokrotnie i trzeba przyznać, że ilość atrakcji jest całkiem spora. Zatrzymałam się w pensjonacie Daglezja, dobre wyposażenie, w porządku okolica - podobało mi się, więc i Wam polecam. Dzieciakom na pewno spodoba się mnóstwo atrakcji, które obecne są w samym Karpaczu, a i sami dorośli nie powinni mieć powodów do narzekania.

Uprawnienia