Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Strony www

Strony www

Witam, Jaką firme polecacie aby zlecic jej realizacje stworzenia stronki www
    Jeśli sie ktos orientuje, jakie są orientacyjne ceny? Pozdrawiam!

Ostatnio kontaktowałem się z firmą www.mediatarget.pl z Czechowic i wycenili mi stronkę na 500zł netto:
    treść robię sam (tylko pomagają ją zredagować pod seo)
    html + php (do formularza kontaktowego)
    menu i nagłówek we flashu

Muszę jeszcze sprawdzić cenę u tego wykonawcy - http://www.marlan.pl/ (spodobała mi się strona pizzerii Bati w Cieszynie jego autorstwa). Robi ładne dla oka strony, choć wiele jego realizacji wykonanych jest na podobnym schemacie. Nie mniej jednak wart uwagi.

hmm ja kiedyś pytałem w firmie division z cieszyna ale jakoś tak nie bardzo mi spasowała oferta... Jeszcze jest na pewno Optimal ze Skoczowa i z tego co kojarze to pat15.net chyba też robi strony ale to już musisz pytać...

proponuje jakiegoś freelancera, będzie taniej

zobacz też na [wyciete]
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 03-05-2011 o 12:48 Powód: Proszę podać kilka nazw firm w celach informacyjnych. Podanie jednej firmy jest formą reklamy.

Można o to naszego admina patt-a spytać. Jak się nie myle to się tym zajmuje.

jaka tematyka? czego to ma być stronka? napisz na PW szczegóły...

Uprawnienia