Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Tani program do faktur

Cytat Napisał 528 Zobacz post
    no właśnie jakiś nie on-line bo trochę mnie to przeraża
    Czemu? To nawet bezpieczniejsze niż na własnym kompie.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Co do bezpieczeństwa to bym się sprzeczał moim zdaniem lepiej mieć faktury i dane klientów u siebie na kompie niż gdzieś tam nie wiadomo gdzie na jakimś serwerze. Po za tym przy programach online trzeba mieć dostęp do sieci a program na kompie to pogram na kompie.

Niestety każde rozwiązanie ma jakieś słabe strony.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

jeśli online to i-faktua.pl
    jeśli coś stacjonarnego to polecam mikro subiekta (http://www.insert.com.pl/programy_dl...dows/opis.html )

Commerbusiness

W mojej ocenie Twoje kryteria powinien spełnić program Commerbusiness Fakturowanie. Pobierzesz go za darmo ze strony http://www.commerbusiness.pl/fakturowanie

Myślę, że twoje obawy są nieuzasadnione. Programy online do fakturowania i wypełniania deklaracji podatkowych są bezpieczne, te najlepsze chronią te same zabezpieczenia, co renomowane instytucje finansowe, banki i firmy ubezpieczeniowe. Tak jest w przypadku Superksięgowej. Ponadto, ta zaawansowana platforma oferuje wystawianie faktur online za darmo i wysyłanie gotowych e- deklaracji do urzędu skarbowego.

Pakiet Przedsiębiorcy

Ja w swojej firmie używam oprogramowania Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Uważam, że jest to świetny program. Łatwy w obsłudze, intuicyjny, zawsze aktualny. Można go pobrać ze strony:

http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    oczywiście że tak. Dane które są w chmurze są bezpieczniejsze bo np. taka Szybka Faktura robi backupy bardzo często. W firmie raczej nie robi się częstych backupów bo się nie chce lub nie ma narzędzi do tego. 1 komp pada i firma stoi.

System online

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Co do bezpieczeństwa to bym się sprzeczał moim zdaniem lepiej mieć faktury i dane klientów u siebie na kompie niż gdzieś tam nie wiadomo gdzie na jakimś serwerze. Po za tym przy programach online trzeba mieć dostęp do sieci a program na kompie to pogram na kompie.
    Uważam, że dostęp do sieci w dzisiejszych czasach to standard w każdej firmie i wcale nie jest to przeszkoda do korzystania z systemów do fakturowania online. Ja osobiście nie znam przedsiębiorstwa, a nawet przedsiębiorcy, który by nie korzystał z Internetu każdego dnia, np. do sprawdzania wiadomości na świecie, czy chociażby swojej skrzynki mailowej. Dlatego uważam, że w dzisiejszych czasach systemy online to przyszłość dla firm. Ja korzystam z systemu do fakturowania i magazynowania online BizIn i nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie mógłbym z niego korzystać. Działa szybko, jest wszechstronny i bardzo prosty. Dzięki niemu sytuacja finansowa i magazynowa w mojej firmie nie jest już dla mnie zagadką.

Uprawnienia