Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Suplement diety

Ja żeby nie wcinać po nocy kupiłem sobie suplementy diety marki OLIMP bo są relatywnie tanie mają tych substancji aktywnych trochę, no w przypadku tych na powstrzymanie łaknienia nie ma za dużo bo są tam tylko wypełniacze np.: Chitosan (sproszkowane muszle skorupiaków morskich), celuloza mikrokrystaliczna i sproszkowana - substancje wypełniające cena coś około 19 pln.za 60 tabletek. Do tego coś na poprawę przemiany materii po części ten Chitosan ma takie właściwości ale jest jeden bardzo dobry środek Zielona Herbata. Najlepiej w kapsułkach plus pita tradycyjnie. Zielona herbata oczyszcza organizm, odchudza i spala tkankę tłuszczową.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 17-06-2014 o 12:35 Powód: spam

eee tam, tabletkami sie truć - zawsze jakieś skutki uboczne są. Najlepiej nie najadać się na noc i mniej słodyczy, faktycznie troche ruchu i efekt jest

tak widzę że 5tygodni temu pisałam i od tego czasu jeszcze 3kilo zrzuciłam ale wprowadziłam do jedzenia słodycze, mało ale w końcu czekolada też jest potrzebna. Aktualna waga mi bardzo pasuje ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak się schudnie 5kg to potem się chce jeszcze 5 i kolejne 5kg... a im dłużej trwa dieta tym gorzej się zrzuca kg

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    ametyst jasne, nie dajmy się zwariować! brawo, tak trzymaj

ja wspomagałam się suplementem do picia, nazywał się dernafast: chudzianka.pl/drenafast-dzialanie-cena-opinie-z-forum Małą porcję płynu rozpuszcza się w wodzie i pije się to cały dzień. Faktycznie nie byłam jakoś specjalnie głodna, ale może miało to związek z tym, że żołądek był ciągle pełny wody więc nie chciało mi się jeść ;p Podczas 20 dniowej kuracji schudłam trochę ponad 3,5 kg. Uważam, że to dobry wynik.
    Ostatnio edytowane przez monikazgd ; 17-06-2014 o 10:35 Powód: literówki

Ja tam nie stosowałem nigdy suplementów na schudnięcie , najważniejsze ćwiczenia , spalacz tłuszczu w postaci wysiłku fizycznego

To prawda, chociaż ćwiczenia to akurat nie wszystko. 70% odchudzania to jednak zdrowa dieta, trzeba więc uważać na to, co się je i jeść z głową. Polecam pięć mniejszych posiłków dziennie, dużo warzyw, trochę owoców, produkty mleczne i pełnoziarniste, a zamiast słodzonych napojów wodę i herbatę zieloną.

Po co stosować jakieś suplementy, wystarczy sie nie obżerać a posiłkami zaspokajać głód.

U mnie sprawdził się Berrator. Na początku też myślałem, że raczej suplementy nie są najlepszym rozwiązaniem, ale znajoma stosowała wcześniej i go zachwalała. Poszukałem na jego temat więcej informacji. Trafiłem na artykuł: http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrat...alacz-tluszczu i to w sumie po jego przeczytaniu postanowiłem zakupić preparat. Pierwsze efekty były widoczne już po kilku dniach. Wiadomo, że trzeba dbać o dietę i ćwiczyć w miarę możliwości, ale w moim przypadku Berrator okazał się być strzałem w dziesiątkę.

Uprawnienia