Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: test

Ale że kto/co?

Nie ogarniam.... pokewithstick.gif

To je 1-1

krilady.
    Guest
    Myślisz, dyszol, ze to taki "powrót"? Raczej nie podejrzewałam.....cienko mu to tam widzę....

Ale co........ Oświećcie....

krilady.
    Guest
    Z tego co pamiętam, to w poprzednich postach (czy swoim podpisie) zachęcał do odwiedzania i udzielania się na nowej stronce Cieszyna, zajrzałam tam, ale nic ciekawego..... Chyba,że pomyliłam osoby, a dyszol miał co innego na myśli...

Aaa... to był raczej inny człek, no chyba że o innym nicku. A już sama nie wiem.... idontknow.gif

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Myślisz, dyszol, ze to taki "powrót"? Raczej nie podejrzewałam.....cienko mu to tam widzę....
    Raczej reinkarnacja
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ale i tak nie wiem, o czym mówicie.... Mógłby ktoś mi na PW posłać, o czym gadka?

tylko jak to edytować zaraz muszę spr a myslałam że da się z anulować calkiem ale nie idzie ale wiem jaj zmienic tekst jak co
    Ostatnio edytowane przez malgoska282 ; 10-07-2012 o 21:04

Dojczach
    Wpisów
    2
    bu bu bu test godziny

---------- Post dodany o 21:49 ---------- Poprzedni post dodany o 21:48 ----------

i drugi test

---------- Post dodany o 19:50 ---------- Poprzedni post dodany o 19:49 ----------

I po raz trzeci. Jak dalej bezdzie źle to mnie....

---------- Post dodany o 19:51 ---------- Poprzedni post dodany o 19:50 ----------

cholera zas nie umiem tego zrobic

---------- Post dodany o 20:58 ---------- Poprzedni post dodany o 20:51 ----------

Ekhm może teraz

---------- Post dodany o 20:58 ---------- Poprzedni post dodany o 20:58 ----------

no pełen sukces

krilady.
    Guest
    Co, Isabelka, godziny Ci się przestawiły?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia